Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Burrat flasin më shumë se gratë!

Share

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Zakonisht burrat jane te pavemendshem gjate bisedes me gruan-grat dhe te shkretes i duhet dy e me shume hera te i perseris at cfar ka dasht te thonte ...Keshtu pastaj na del ,,zeri i zi''qe flasim me shume...Smile

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Femrat flasin me shume po ka dhe burra qe nuk pushojne.

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Dihet dicka e till pavaresisht se na thojn neve jeni shum llafazane

descriptionRe: Burrat flasin më shumë se gratë!

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi