Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Burrat flasin mė shumė se gratė!

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th February 2016, 14:49

Zakonisht burrat jane te pavemendshem gjate bisedes me gruan-grat dhe te shkretes i duhet dy e me shume hera te i perseris at cfar ka dasht te thonte ...Keshtu pastaj na del ,,zeri i zi''qe flasim me shume...SmileShiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 11th February 2016, 06:36

Femrat flasin me shume po ka dhe burra qe nuk pushojne.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 09:53

Dihet dicka e till pavaresisht se na thojn neve jeni shum llafazaneShiko profilin e anėtarit


#44

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi