Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
E Puthura = barabarte me tradhėti

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st March 2008, 15:00

mund te jepni ktu mendimin tuaj sepse e puthura ne buzė me nji tjeter quhet ndryshe e barbarte me tradheti, si e vlersoni ju kete gjest?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 3rd March 2008, 16:45

un mendoj se sesht me rendsi vetem me bo sex dhe me quajt tradhti..por edhe e puthura dhe disa gjeste tjera ne dashuri jan tradhti ..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 3rd March 2008, 19:35

une jo qe mendoj por thom ,se puthja eshte tratheti e plote .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd March 2008, 19:43

Po flert-i quhet tradheti:?:Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2008, 19:44

Po filloi te puthe, me pas vijne gjera te tjera....mendoj se tradheti eshte 100%...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 3rd March 2008, 20:44

une emdnoj se tratheti me 101% besa ,dhe mos gaboni .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 3rd March 2008, 23:33

Tradhetia fillon qe me shikimet e para sa andej ketejShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2008, 23:47

*virusi* shkruajti:Tradhetia fillon qe me shikimet e para sa andej ketej
jam sh sh dakort me ty virus...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 3rd March 2008, 23:55

nese je ulur ne tavolin dhe fillon te shikosh here djadhtas ,eh here majtas ,dihet se nuk ke interes ndaj personit qe je perball .eh cfar vjen pastaj ket e din vetem personi vet ,por nese eshte fjal per puthjen ,qe disa e gjuejn normale dhe thot ja vetm pershendetje ishte dhe se merr si tratheti ,kjo dihet qe i vjen ere tratheti e zeze.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 21:19

Une mendoj se varet nga te puthurat,kjo e dhunshmja mund te quhet edhe ashtu,por nese me arritjen e pelqimit,kjo nuk mund te quhet ashtu.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 16:08

tradheti....hm..smund ta quash tamam tamam tradheti. Tradhetia eshte shume e rende si fjale..megjithse nga puthjet fillojn te gjitha pastajShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th May 2008, 20:13

jo tradheti e mirefillte.
Per mendimin tim tradheti e vertete eshte ajo e ndjenjave
...eshte me shume tradheti te mendosh per dike tjeter e te te puthesh ty sesa e anasjella...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 30th May 2008, 16:56

Une mendoj se gjithcka fillon me shikim te pareShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th May 2008, 19:45

akti i trathetis fillon me te puthura .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 04:36

une mendoj se varet si esht puthja. Jo te gjitha puthjet ne buze jan tradhtiShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 21st October 2008, 23:32

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:une mendoj se varet si esht puthja. Jo te gjitha puthjet ne buze jan tradhti
Per shembull?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd October 2008, 13:46

pershembull te 300 spartanet(versioni komik) puthja ne buze ndermjet meshkujve sperkufizohet tamam tradheti LaughingShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 22nd October 2008, 23:01

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:pershembull te 300 spartanet(versioni komik) puthja ne buze ndermjet meshkujve sperkufizohet tamam tradheti Laughing
Po sthemi per te tilla puthje hahaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 31st October 2008, 20:39

Edhe sikur ate puthjen ta japesh me imagjinate ,mendoj se akti i tradhetise eshte kryer LaughingShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 31st October 2008, 23:39

une s'e mendoj te jete i kryer,se eshte e pamundur qe ne nje lidhje te mos te te shkoje asnjehere ndermend(sikur pak) te puthesh nje njeri tjeter me imagjinate.Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi