Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


E Puthura = barabarte me tradhëti

Share

descriptionE Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
mund te jepni ktu mendimin tuaj sepse e puthura ne buzë me nji tjeter quhet ndryshe e barbarte me tradheti, si e vlersoni ju kete gjest?

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
un mendoj se sesht me rendsi vetem me bo sex dhe me quajt tradhti..por edhe e puthura dhe disa gjeste tjera ne dashuri jan tradhti ..

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
une jo qe mendoj por thom ,se puthja eshte tratheti e plote .

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
Po flert-i quhet tradheti:?:

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
Po filloi te puthe, me pas vijne gjera te tjera....mendoj se tradheti eshte 100%...

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
une emdnoj se tratheti me 101% besa ,dhe mos gaboni .

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
Tradhetia fillon qe me shikimet e para sa andej ketej

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
*virusi* shkruajti:
Tradhetia fillon qe me shikimet e para sa andej ketej

jam sh sh dakort me ty virus...

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
nese je ulur ne tavolin dhe fillon te shikosh here djadhtas ,eh here majtas ,dihet se nuk ke interes ndaj personit qe je perball .eh cfar vjen pastaj ket e din vetem personi vet ,por nese eshte fjal per puthjen ,qe disa e gjuejn normale dhe thot ja vetm pershendetje ishte dhe se merr si tratheti ,kjo dihet qe i vjen ere tratheti e zeze.

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
Une mendoj se varet nga te puthurat,kjo e dhunshmja mund te quhet edhe ashtu,por nese me arritjen e pelqimit,kjo nuk mund te quhet ashtu.

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
tradheti....hm..smund ta quash tamam tamam tradheti. Tradhetia eshte shume e rende si fjale..megjithse nga puthjet fillojn te gjitha pastaj

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
jo tradheti e mirefillte.
Per mendimin tim tradheti e vertete eshte ajo e ndjenjave
...eshte me shume tradheti te mendosh per dike tjeter e te te puthesh ty sesa e anasjella...

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
Une mendoj se gjithcka fillon me shikim te pare

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
akti i trathetis fillon me te puthura .

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
une mendoj se varet si esht puthja. Jo te gjitha puthjet ne buze jan tradhti

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
une mendoj se varet si esht puthja. Jo te gjitha puthjet ne buze jan tradhti
Per shembull?

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
pershembull te 300 spartanet(versioni komik) puthja ne buze ndermjet meshkujve sperkufizohet tamam tradheti Laughing

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
pershembull te 300 spartanet(versioni komik) puthja ne buze ndermjet meshkujve sperkufizohet tamam tradheti Laughing
Po sthemi per te tilla puthje haha

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
Edhe sikur ate puthjen ta japesh me imagjinate ,mendoj se akti i tradhetise eshte kryer Laughing

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
une s'e mendoj te jete i kryer,se eshte e pamundur qe ne nje lidhje te mos te te shkoje asnjehere ndermend(sikur pak) te puthesh nje njeri tjeter me imagjinate.

descriptionRe: E Puthura = barabarte me tradhëti

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi