Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Zemra simbol i dashuris

Share

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st March 2008, 15:05

dashurohet me zemer apo me mendje ,une mendoj se zemra e din se cfar done .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 3rd March 2008, 00:01

dashurohet me zemerShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 21:32

natyrisht zemra eshte ajo qe zgjedhShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 7th March 2008, 22:21

ha ha ha shkencerisht e provuar dashuria eshte nje proces qe zhvillohet ne mendje... megjithate perderisa njerezit zakonisht i dorezohen ndjenjes dhe jo arsyes mund te themi se dashurojme me zemer.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th March 2008, 23:00

jo moj shkencerisht,por praktikisht,zemra eshte ajo qe ngacmon trurin dhe truri dirigjon drejt asaj qe shpreh deshiren zemra,hmmmmmShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 7th March 2008, 23:24

ashtu eee,si te doni juShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 7th March 2008, 23:32

o mefal Angel,nuk eshte e thenun te jene si them une,shprehu mund te keni te drejte.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th March 2008, 02:48

zemra komnadon ogranet e trupit ndersa truri mendjen ,si per keq edhe per mire .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th March 2008, 19:00

organet e trupit janė ato qė tėrheqin zemren,dhe poashtu prishin mendjen,kur vjen ne pyetje dashuria.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th March 2008, 19:35

zemra mbete simbol i dashuris ,zemra e ndien ate qe e don ,keshtu qe zemra eshte dera qe troket dashurija .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th March 2008, 20:05

ashtu eshte anaa,ndajė meju kėtė mendim.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 8th March 2008, 21:10

dashurin emocionet e dashuris i ndien zemra ne shum raste flet zemra per ate qe e ndien .Shiko profilin e anėtaritFillestar
Fillestar

Posted prej 9th March 2008, 08:00

Dashuria nuk ėshtė letėr pėr me shkruar dhe me fshi,por ajo ngel shenjė nė ZEMĖR ,ndonjiherė bardhė e ndonjiherė zi.....!!!!!!
Nė zemėr rrjedh gjaku....Qė ndjen dashurinė sė paku..!!
Me Respekt ...!!!..Ana tė pėrshėndes dhe tė flm pėr ftesėn nė kėtė Forom tė mrekulluar...Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th March 2008, 22:50

ZEMRA ESHT SIMBOL IDASHURIS ME ASGJE TJETR SMUNDESH ME SINQERISHT ME SHPREH DASHURIN....Shiko profilin e anėtarit


#15

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 10th March 2008, 02:01

po e drejt zemra simbol idashuris esht por dashuria do diēka me teper se simbolet dashuria duhet te jete shum jetgjat ajo nuk duhet te varet kurr nga momenti flm elma

#16

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi