Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionZemra simbol i dashuris

more_horiz
dashurohet me zemer apo me mendje ,une mendoj se zemra e din se cfar done .

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
dashurohet me zemer

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
natyrisht zemra eshte ajo qe zgjedh

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
ha ha ha shkencerisht e provuar dashuria eshte nje proces qe zhvillohet ne mendje... megjithate perderisa njerezit zakonisht i dorezohen ndjenjes dhe jo arsyes mund te themi se dashurojme me zemer.

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
jo moj shkencerisht,por praktikisht,zemra eshte ajo qe ngacmon trurin dhe truri dirigjon drejt asaj qe shpreh deshiren zemra,hmmmmm

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
ashtu eee,si te doni ju

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
o mefal Angel,nuk eshte e thenun te jene si them une,shprehu mund te keni te drejte.

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
zemra komnadon ogranet e trupit ndersa truri mendjen ,si per keq edhe per mire .

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
organet e trupit janë ato që tërheqin zemren,dhe poashtu prishin mendjen,kur vjen ne pyetje dashuria.

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
zemra mbete simbol i dashuris ,zemra e ndien ate qe e don ,keshtu qe zemra eshte dera qe troket dashurija .

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
ashtu eshte anaa,ndajë meju këtë mendim.

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
dashurin emocionet e dashuris i ndien zemra ne shum raste flet zemra per ate qe e ndien .

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
Dashuria nuk është letër për me shkruar dhe me fshi,por ajo ngel shenjë në ZEMËR ,ndonjiherë bardhë e ndonjiherë zi.....!!!!!!
Në zemër rrjedh gjaku....Që ndjen dashurinë së paku..!!
Me Respekt ...!!!..Ana të përshëndes dhe të flm për ftesën në këtë Forom të mrekulluar...

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
ZEMRA ESHT SIMBOL IDASHURIS ME ASGJE TJETR SMUNDESH ME SINQERISHT ME SHPREH DASHURIN....

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
po e drejt zemra simbol idashuris esht por dashuria do diçka me teper se simbolet dashuria duhet te jete shum jetgjat ajo nuk duhet te varet kurr nga momenti flm elma

descriptionRe: Zemra simbol i dashuris

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi