Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
kush po ju mungon ne forum???

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 1st March 2008, 22:59

shprehni mendimet tuaja se cili forumist apo forumiste eshte duke ju munguar ne forum?

_____________________________________________________________________________
po ja nisė unė

Elma eshte ka me mungon sepse ajo kur vie sjell ndonje rise dhe ngjyros portallin me tema tejet terheqese.

te mirepresim se shpejti ElmaShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 1st March 2008, 23:06

Po na mungon Shaban Cakolli me poezite e tijeShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st March 2008, 23:21

Po me mungon Anaa ..tha qe do ishte sonte...ku te kete shkuar valle??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st March 2008, 23:47

haha isha per te pire qaj tek nji shoqe sante deri tash per qudi kjo ke nji thirrje rastsije .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st March 2008, 23:48

PO mungon shabani ,Albini simpatiku.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2008, 00:32

Njeri nder te shumtet qe na mungonte, u bashkua me ne me ne fund...se do te bej njecik si tip interesant ndaj.. Laughing LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 2nd March 2008, 01:22

@MARY shkruajti:Njeri nder te shumtet qe na mungonte, u bashkua me ne me ne fund...se do te bej njecik si tip interesant ndaj.. Laughing Laughing
per mu ishte kjo patjeter

me mungon Angel e nardi hahaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2008, 01:26

me mungon shiu.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2008, 02:14

*virusi* shkruajti:
per mu ishte kjo patjeter
me mungon Angel e nardi haha

sa shpejt qe i kupton gjerat..pupupu...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd March 2008, 02:15

serish elma sqenka ketu
oh... sa po me mungon SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2008, 02:16

mua me mungon nji vetem por nuk eshte mbetet i paemer .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2008, 02:17

ahhh ..anonimet nuk pranohen....se keqkuptohen forumistet..hahaaha keshtu qe megjithe forcat tuaja mundohuni te vendosni emra..hhahhaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd March 2008, 02:20

Anaa, falenderoje Mary-nė qe spo t'i shlyen postimet se po t'isha unemoderatore si ajo, ti kisha gju ne shporte, ktu s'ka anonime qikė!?

une tregova, elma vlla po me mungon se ajo spo dike shtremt, veq drejt edhe qashtu pe lyp shekulli dhe demokracia europiane!

kaperceni xixėėėėeėShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2008, 02:27

Albini shiu te thash .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th March 2008, 10:25

XgirlX....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th March 2008, 12:08

nuk do te mungojne,do te kthehen kur kanė kohėShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th March 2008, 19:46

te gjithe ata qe sjane tani po me mungojne...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th March 2008, 19:48

te gjithe shpresojmese do te vijne brenda qasteshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 6th March 2008, 16:08

Mary,Shabani,Linuxi,VirusiShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 6th March 2008, 16:10

Dhe XgirlXShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 4)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi