Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


kush po ju mungon ne forum???

Share

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Angel,uneerdha,mungesa ime nuk do ndihet

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
sa mire,me mire akoma do ishte te vinim njekohesisht por cte bejme

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Sonte po mungojn shume ,por besoj se jane te zene .

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
po,anaa po mendoj se une kam munguar,dhe nuk do te mund te matem meju,sepse me mungon koha

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
mungojn disa ,forumiste sante ne mbremje ketu ,por sod eshte dite e premte edhe me siguri kan dalur ne mbremje ne defrime .

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Ana po me mungon biznesi bre,a e ndajme per gjysme?

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Ne keto momente po me mungojne te gjithe... Sad Sad

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
me mungoi albini por ja erdh ..e tash me mungon dikush tjeter

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
hhhahaahaahahahahh

mashallah mashallah

s'o met me i besu femrave

mua me mungon kur sje ketu elma, tash mu ba zemra mal

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
edhe mu me mungon ti albin ..qdoher kur vi ketu hehe

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Tash po me mungon Anaa qe s'eshte ketu me ne.

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Te gjithe po mungojne

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Antaret.....

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
ndoshta askush sepse jam i ri dhe skam arrit te njoh dike

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
shum antar ju kan dhen lamtumiren forumeve Perqesh

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
askush

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
shoket e shoqet e vjetra

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
shum antar qe paskan qen aktiv Sad

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Tgjith antaret nga pak....

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Shum antar.
Duhet tjua nxjerrim emrin ne shtyll,qe tvijne.

descriptionRe: kush po ju mungon ne forum???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi