Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
kush po ju mungon ne forum???

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 6th March 2008, 16:14

Angel,uneerdha,mungesa ime nuk do ndihetShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 7th March 2008, 22:07

sa mire,me mire akoma do ishte te vinim njekohesisht por cte bejmeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 7th March 2008, 22:08

Sonte po mungojn shume ,por besoj se jane te zene .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 8th March 2008, 18:30

po,anaa po mendoj se une kam munguar,dhe nuk do te mund te matem meju,sepse me mungon kohaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 9th March 2008, 00:02

mungojn disa ,forumiste sante ne mbremje ketu ,por sod eshte dite e premte edhe me siguri kan dalur ne mbremje ne defrime .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th March 2008, 07:14

Ana po me mungon biznesi bre,a e ndajme per gjysme?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th March 2008, 11:29

Ne keto momente po me mungojne te gjithe... Sad SadShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th March 2008, 22:27

me mungoi albini por ja erdh ..e tash me mungon dikush tjeterShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 9th March 2008, 22:30

hhhahaahaahahahahh

mashallah mashallah

s'o met me i besu femrave

mua me mungon kur sje ketu elma, tash mu ba zemra malShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th March 2008, 22:31

edhe mu me mungon ti albin ..qdoher kur vi ketu heheShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th March 2008, 22:33

Tash po me mungon Anaa qe s'eshte ketu me ne.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar

Posted prej 11th February 2016, 13:44

Te gjithe po mungojneShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 11th February 2016, 13:46

Antaret.....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th February 2016, 14:52

ndoshta askush sepse jam i ri dhe skam arrit te njoh dikeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 09:58

shum antar ju kan dhen lamtumiren forumeve PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2016, 13:52

askushShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 2nd March 2016, 13:57

shoket e shoqet e vjetraShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th June 2016, 12:23

shum antar qe paskan qen aktiv SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 10:52

Tgjith antaret nga pak....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd January 2017, 15:01

Shum antar.
Duhet tjua nxjerrim emrin ne shtyll,qe tvijne.Shiko profilin e anėtarit


#41

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 4)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi