Forumi Zeri YT! » ZėriYT! Forum » Sondazhe dhe votime »
Kush ju pelqen ne forum???

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

Totali i votave : 13

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 1st March 2008, 23:01

*
POPULAR

Sondazh

Teme e lire, bisede e lire, e di se eshte forum dhese dikush ka edhe simpati apo edhe ndjenja respekti ndaj dikujt tjeter, shprehni mendimet tuaja, cilin apo cilin e pelqeni me se shumti, jo 5, porvetem 1. Po vendosim antaret me aktiv.
Votoni dhe komentoni voten tuaj.

Cili nga antaret ju pelqen ne forum?

flm
vazhdim te mbarėShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st March 2008, 23:53

kush me pelqen ne forum dihet simpatiku .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 1st March 2008, 23:57

me pelqen ,me pelqen njani....bre shuuuuuuuuuuumShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 2nd March 2008, 01:23

MARY me pelqenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2008, 01:38

me pelqen shiu bre ka ikur nuk vjen me .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2008, 02:01

*
POPULAR

*virusi* shkruajti:MARY me pelqen

sa me te mria qe me merr...hahaha..edhe ti me pelqen njecikezzzzz fare..hahahaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd March 2008, 02:10

*
POPULAR

po me pelqen njana sepse s'ja kam pa akoma foton ketu ne forum PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2008, 02:18

*
POPULAR

Albini lypja foton ta gjet dhe mos rrij pa te pelqye pastaj .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd March 2008, 02:23

s'dyshoj qe nuk eshte bukuroshe!
ajo nese shkruan embel, patjeter duhet te jete e embel si vet fjala qe e shkruan!

uh.... sa shume jam ka e dua, u habita, sa shpejt pa e njohur i thash e dua, e shihni sa shpejte themi ne meshkujt "te dua" PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2008, 02:25

ah po cfar te beni ju meshkujt vetem ate fjal keni ne koke .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2008, 02:52

sa bukur albini te frymzoj elma qe ska foton ketu endrra se eshte e bukur cdo here . PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 3rd March 2008, 00:29

me pelqene robenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 3rd March 2008, 13:37

Esht mekat te besh dallime n`ket Shoqri ...Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2008, 13:40

Linux pershendetje....te kujtoj se eshte vetem nje loje dhe thjesht nje mendim personal per nje njeri, madje dhe qe se njeh fare...keshtu qe te ftoj te japesh mendimin tend....respekte per ty...MARYShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 3rd March 2008, 16:49

me pelqen njeri shummmmmmmmmmm hehe..romantiku edin ajShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 3rd March 2008, 17:24

mua me ka pelqy ajo qe i dhez qirat edhe ne forume per me ma perkujtu kek-un apo kesh-in!

mos me shikoni se po ja dergoj njė mpuqqqq :(K):
(por ne faqe mos kshyrni de) PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd March 2008, 19:07

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:Esht mekat te besh dallime n`ket Shoqri ...
LiNuX, as nje dallim nuk po behet e as ka per tu bere ne ket "shoqeri shoq.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd March 2008, 19:24

Persa i perket temes, me pelqejne te gjithe antaret aktiv te forumit duke filluar nga Anaa e palodheshme e me radhe te gjithe ata qe e vlersojne dhe e nderojne emrin atdheu yne.
Por meqe po kerkohet nje, pelqej MARY-n per energjine, sinqeritetin, origjinalitetin dhe kontributin e saj ne forum.

MARYShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 3rd March 2008, 21:06

per mua jann tere te mire se cili ka ato veqorite e veta keshtu mire qe nuk jam zhuri se e le pa i ven vendin ketij grupi pa percaktim ketu per ti then voten .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 3rd March 2008, 22:28

Oh bre s`po di tash ne mesin e te mireve veshtir esht te zgjedhesh por edhe ne e zgjedh e di qe te miret kuptojn me pelqen MARY se ka avatarin e mir shum.....Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 4)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi