Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Kush ju pelqen ne forum???

Share

pollCili nga antaret ju pelqen ne forum?

MARY
9
69%
Elma
3
23%
XgirlX
0
0%
Fllad
0
0%
LiNuX
1
8%
Black
0
0%
epanjohura
0
0%
Virusi
0
0%
marino
0
0%
Xemla
0
0%
Totali i votave:
13

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
asnjë do te jete forumisti i radhes qe ka me ju lane mbresa tejet te mira te gjitheve

te lumte nardi qe e qellove

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
te gjith tmir jAN .(.E PSE IKE DESHIR REKLAMAT ALBINI.. Perqesh _)

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
vertet askushi do te jete me i miri

reklamat!
si dua
as marketingun njeashtu jo!

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
TE GJITH TMIR RESPECTE NGA ELMA

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Pa asnje dyshim per mua Elma mbetet forumistja me e mire, nuk i ben hyzmet shume kopjimeve, ekur ajo gjen per forum , sjell perherë tema e vlera qe une i kam qmuar.

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Une kam votuar per Mary

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Por une edhe pse kam respekt te posaqem per MARY, prap Elmes ia kam dhanë voten, une i cmoj me teper ata forumistë qe japin nga vetvetja e jo nga te tjerët!

mendimi im!

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Une skam asgje me elmen dhe se njoh fare
ja dhashe voten Maryt se e njoh pak me shume dhe jep kontribut ne forum.

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
mua te gjith me pelqejn por vetemnardlushnja as qe me shkon nder mend qe do me pelqej ndonjeher

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Me pelqen dhe Anaa dhe Nardi por shoh qe s'eshte vene fare ne liste...por vetem njerin kemi te drejte te votojme..keshtu qe mendova t'jua shkruaj ketu faktin qe me pelqejne...

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
me pelqejne te gjithe,por Mary ka haperuar me se shumeti ne forum,andaj duhet te themi realitetin.

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
gogu shkruajti:
mua te gjith me pelqejn por vetemnardlushnja as qe me shkon nder mend qe do me pelqej ndonjeher


Zoti gogu si anetar i ri (po te jete vertete keshtu) qe jeni i keni njohur mire te gjithe anetaret
Per kete me behet qejfi

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Dhe mua Mary me pelqen...

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
mua te gjith me pelqejn sboj dallime ..

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
mua me pelqen gogu ,me se shumti .

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Bazuar ne avataret e prezantuar me pelqen gogu ndersa per ide, mendime dhe gjalleri padyshim ELMA

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
JASHTE TEME

Edituar për herë të fundit nga Andi në 14th March 2008, 02:12, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Andi)

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
flm gogu, pra skam gabuar se keni avatarin me te mire ne forum!

padyshim se je me i miri per mua

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
pa dyshim qe gogu se ka dal edhe simatik ne foto .

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Nuk ta them.... Smile Smile

descriptionGMT - 1 HoursRe: Kush ju pelqen ne forum???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi