Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cka nuk pelqeni ju tek shqiptaret???

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd March 2008, 15:55

te nderuar forumiste,

zakonisht shumica themi se "jam krenar-e qe jam shqiptar" por te perkryer nuk ka askund,
te behemi te sinqerte dhe te japim mendimet tona sejcili per veten e tij, cfare nuk ju pelqen nga veset, vetitė, shprehitė, kanunet e traditat shqiptare, fanatizmi etj etj...

ju pershendes
albini
---------------------------------------------------------------------------------------------

tek shume shqipetarė une nuk i pelqej ;

afro mendjemadhesine!

Evil or Very Mad injorancen!

Shkel syrin jotolerancen (ma lehte te jep plumb se njė falje a kshillė)!

Mad besoj ėshtė i vetmi popull, qe u dalin rrudhat ne ball qe n' fėmijėri!

scratch fanatizmin e kane ne masė prezent!

Basketball manine qe te duken se janė vetem ata!(ose siē e thonė vete duan te lejne nam)

T'heq kapelen vet ne kafeteri e gruan ne shtėpi te burgosur!
etjShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 2nd March 2008, 16:34

cka nuk me pelqen nga te gjitha po veqoja nji eshte dukuri e theksuar premtimi ,mos mbajtaja e premtimi ,dhe rrena eshte shum e madhe ,eufurija ,egoizmi ecetra .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 2nd March 2008, 20:28

Jam krenar qe jam shqiptar
Ti shqiperi me jep nder

I them keto me gojen plote dhe e pranoj Shqiperine ashtu sic eshte.
Mund te flasim per veset tona,shprehjet tona (dhe jo te te tjereve) dhe te leme menjane kanunet,traditat dhe kulturen shqiptare(ato mos i prekni,por ti ruani se jane cilesite e nje kombi)
Jam dakorte qe secili te shkruaj per VETEN E TIJ


Mendoj se rrullat,thinjat apo kallot nuk jane gje e keqe dhe e mos pranueshmeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd March 2008, 20:39

Mbetesh i respektuar bashk me mendimin tuaj Nadlushnja megjithkete ne perveq qe kemi shume te mira, padyshim se i kemi edhe te metat te cilat nese i shprehim se cilat i kemi, eshte me mire sa qe edhe vet forumi ynendikon qe ato te reduktohen mesiguri!

Edhe une kam te meta por krahasuar me ato qe i kisha nje dekade me heret, sot i kam me te vogla!

vazhdim te mbareShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 2nd March 2008, 20:42

Kem mangesit tona Dojm apo nuk dojm me i pranue veq kem edhe epersit tona si komb me te cilat mburrem qe jam shqiptar .Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 12th March 2008, 01:57

Une jam shqiptar e te gjitha mpelqejn ke vetja eme.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th March 2008, 11:24

fakti qe nuk jane xhentil...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 12th March 2008, 11:35

Nuk me pelqen tek shqiptaret kur shume flasin e ne veper nuk e realizojne aspak!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 12th March 2008, 16:15

Shqiptari ka qen shquar per besen e tije:
Nuk me pelqen qe shqiptaret se kan me ate.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 12th March 2008, 17:21

Sundimi ka ardhur si pasoje e armiqve tane
Po percarja nga ka ardhur?
Kjo nuk me pelqen tek shqiptaret.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 12th March 2008, 21:48

Nuk me pelqen fakti qe jane shume arrogant, si femrat ashtu edhe meshkujt, pak me teper....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 19:51

me pelqen gjdo gje me shume te shqiptaret,se te qdokush tjeterShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 23:40

Flasin shume per te tjeret pa baza dhe s'perqendrohen te vetja e tyre.
Se dyti jemi pak popull pertac dhe kohet e fundit shume te prirur per te ndjekur "moden e huaj",sinqerisht po e shkaterrojme gjuhen shqipe!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 23:46

@Albini shkruajti:te nderuar forumiste,

zakonisht shumica themi se "jam krenar-e qe jam shqiptar" por te perkryer nuk ka askund,
te behemi te sinqerte dhe te japim mendimet tona sejcili per veten e tij, cfare nuk ju pelqen nga veset, vetitė, shprehitė, kanunet e traditat shqiptare, fanatizmi etj etj...

ju pershendes
albini
---------------------------------------------------------------------------------------------

tek shume shqipetarė une nuk i pelqej ;

afro mendjemadhesine!

Evil or Very Mad injorancen!

Shkel syrin jotolerancen (ma lehte te jep plumb se njė falje a kshillė)!

Mad besoj ėshtė i vetmi popull, qe u dalin rrudhat ne ball qe n' fėmijėri!

scratch fanatizmin e kane ne masė prezent!

Basketball manine qe te duken se janė vetem ata!(ose siē e thonė vete duan te lejne nam)

T'heq kapelen vet ne kafeteri e gruan ne shtėpi te burgosur!
etj

Te fillosh te numerosh te metat e shqiptareve...te duhet kohe e gjate!
Gjeja e pare eshte se jane ca popull llafazan..merren shume me thashetheme..
E dyta..mentaliteti tek ne eshte akoma shume i vjeter, ste le te besh nje hap
Fanatike dhe te eger e kemi te trasheguar qe nga te paret, skemi ca ti ndryshojme
Por injorante nuk do i quaja..Ne cdo vend ka individe te vecante qe prishin imazhin e saj
por nuk mund ti pergjithesojme!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 5th April 2008, 19:22

xhentiliteti sme pelqen.Shiko profilin e anėtarit


#16

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 5th April 2008, 19:39

Tek shqiptarėt nuk mė pėlqen pėrse u besojnė shumė jo shqiptarėve !

avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 12th April 2008, 23:43

Ka shume joshqiptar mes neshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 12th April 2008, 23:54

Mendjemadhesine, egoizmin,thashethemet e pavend...te metat e shqiptarve sti nxe nje liber i tere ti shkruash..Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th April 2008, 04:00

shqipatret kan shum te meta mendoj une ,sikur nji dru qe duhet ta maresh me gthen me sopate ,aq temeta kan ne pergjithesi mendoj duke filluare qe pak punojn ,nuk kan krijue kulture pune ,nuk kan krijue kulture qytetrimi ,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 07:23

Qe merren me fjal kjo sme pelqen mua SmileShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi