Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionHuazimi-vjedhja e kengëve!

more_horiz
sikur modë eshte bër te vidhen kengë nga kengetaret tane!
ceshte mee keqja keta vjedhin nga serbet, bullgaret, greket e turqit...!

[You must be registered and logged in to see this link.]


Keta apo edhe keto duhet parasegjihash te skuqen sepse te jesh hajn apo hajneshë je i distancuar nga shoqeria por keta apo keto sikur i kane fytyrat nga 100 H dhe nuk brengosen dot, me rendesi eshte paraja!


denoni aktet e ketilla edhe ju!?

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Huazimi-vjedhja e kengëve!

more_horiz
kohet e fundit po vidhen me te madhe ,kenget nga kengetaret tane ,greke dhe sllave por besa edhe turke .
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi