Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionKe anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

more_horiz
Po e hap kete teme per ata qe se kane problem te tregojne se ke kane ne listen e monitorimit dhe pse jo edhe ne listen injorimit, pa mashtrime
Tashi si teme eksperiment duket, por ta shohim sa do ece

descriptionRe: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

more_horiz
Per momentin asnje

descriptionRe: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

more_horiz
te gjithe tmire jon

descriptionRe: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

more_horiz
asnje per momentin

descriptionRe: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

more_horiz
Nuk jame injorante,edhe monitoruese nuk jo Perqesh

descriptionRe: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

more_horiz
Asnje tgjith te mir jan Smile

descriptionRe: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

more_horiz
ndaj mendimin me burrelsen te gjithe te mire jane te urte si qingja ne gjume te thelle haha

descriptionRe: Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi