Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Ke anetare keni ne listen e monitorimit dhe Injorimit

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 2nd March 2008, 20:41

Po e hap kete teme per ata qe se kane problem te tregojne se ke kane ne listen e monitorimit dhe pse jo edhe ne listen injorimit, pa mashtrime
Tashi si teme eksperiment duket, por ta shohim sa do eceShiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 5th March 2008, 16:51

Per momentin asnjeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 5th March 2008, 17:23

te gjithe tmire jonShiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 24th February 2016, 21:53

asnje per momentinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 24th February 2016, 21:56

Nuk jame injorante,edhe monitoruese nuk jo PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th March 2016, 10:09

Asnje tgjith te mir jan SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 4th March 2016, 10:23

ndaj mendimin me burrelsen te gjithe te mire jane te urte si qingja ne gjume te thelle hahaShiko profilin e anėtarit


#8

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi