Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Si te ja fitosh zemren vjehrres.

Share

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
Po kush eshte nxorr per vjehrra be!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
Albini une besa se e dua shum ,loqken ja hangsha vjehrres .teme .

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
heu,sa mire qe podojka vjehrren dikush!!!

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
jo walla un sedu hahah

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
Mire me vjerren
mire me burrin
llafi i mire
zbut dhe gurin
meri punet
urte e bute
t'hiqe perin
mos e keput


ARTIOLA TOSKA

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
gur je mire me vjehrren je edhe me djalin ,keshtu qe nese e don vjehrren i jep respekt ateher do te qesh edhe lumturi ne familje .

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
jo sdu me ja fitu zemren wjerres hiq..djalin e saj e boj per vete edhe adios..

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
elena mi goceeee e para nje here qe jo vetem vjerren po dhe vjerrin ti respektosh se kan ber koken e shpirtit tat e dyta ti goce prinder po le e prinder do gjesh atje ku t'shkosh pastaj mendo pak sikur ajo nusja vllait tend t'sillej keq me prinderit e tu si do ndiheshe ti?
Dhe e fundit per aq experience qe kam djemte kurre nuk te ven as ty, e asnje para nenave te tyre! keshuqe flije mendjen zemeeeer se nese nuk i ke punet mire me mua as me djalin tim zdo i keshe. hahahaha pacim

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
Mendimi im eshte nese nje djale nuk respekton nenen e vet, nuk ka asnje mundesi te kete respekt ndaj nuses



https://www.youtube.com/watch?v=JkTmken7IdY

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
Mendimi im eshte nese nje djale nuk respekton nenen e vet, nuk ka asnje mundesi te kete respekt ndaj nuses


Relaksohuni pak me Artiolen
https://www.youtube.com/watch?v=JkTmken7IdY

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
Mendimi im eshte nese nje djale nuk respekton nenen e vet, nuk ka asnje mundesi te kete respekt ndaj nuses


Relaksohuni pak me Artiolen
https://www.youtube.com/watch?v=JkTmken7IdY

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
o ti biligoa shoki..pse mor tjamr zemren un wjerres nese sem don me zor smunem tia mar zemren shoki..edhe qysh ta presin nusen nshpi te burrit edhe ajo sillet ashtu me ata ok..mos harro

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
hahahahahaha ca pyetje Very Happy:D

e pse duhet toa fitosh zemren vjehrres me patjeter ?Very Happy

Thjesht respekti per mendimin tim..aq duan pleqte

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
po ti besh punet vjerres te mban ne pellembe te dores ajo... Laughing Laughing ..mendoj se respekti eshte reciprok, por cdo njeri tregon veten e tij dhe nusja si me e vogel qe eshte duhet ta respektoje me teper mamane e burrit... Laughing

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
@Anaa shkruajti:
hahaha mary sa do ta puthesh vjehrren se ja do djalin keshtu qe vjehrra pjesa e djalit qe ti do eshte .

Mos dhe djali duhet te puthe vjerren para se te flere Sleep sepse do jete pjese e nuses se tije I love you

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
kur ja don djalin me zemer ,e don edhe i ben respekt edhe vjehrres ,sepse ajo eshte e cila e riti dhe e dukoj edhe ta dorzoj ,keshtu qe vjehrra duhet te nderohet deri sa te jet gjall sepse ajo sa ka jetuar nuk jeton .

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
Une mendoj se ,
kur cohesh ne mengjes heret dhe mbush uje,ben kafe per vjerren dhe ja con tek krevati ke fituar zemren e saj.

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
kur i sherben vjehrre ,ja ben tera punet asaj i thua vishi rrobet me te mira dil shetiti me vjehrrin ose me shoqe ta gjej dreken gati darken krejt punet ne rregull zemra eshte fituare.

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
Shpresoj mos tme bij naj vjeherr

descriptionRe: Si te ja fitosh zemren vjehrres.

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi