Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Kush gënjen më tepër (meshkujt-femrat) ?

Share

pollKush gënjen më tepër (meshkujt-femrat) ?

Meshkujt
2
67%
Femrat
0
0%
Abstenim
1
33%
Totali i votave:
3

descriptionVazhdonRe: Kush gënjen më tepër (meshkujt-femrat) ?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Femrat.
Pyesni nje femer per moshen e saj dhe degjoni pergjigjen.......
pse duhet te gejeje nje femer per moshen e saj ??.. kot e keni meshkujt genjejn me shum Very Happy

little angel jeni e vogel akoma,pritni edhe pak dhe do ta kuptoni pse genjen nje femer per moshen e saj
sa te rritet littel_angel sdo kete me genjeshtra lol!

descriptionVazhdonRe: Kush gënjen më tepër (meshkujt-femrat) ?

more_horiz
femrat

descriptionVazhdonRe: Kush gënjen më tepër (meshkujt-femrat) ?

more_horiz
meshkujt me shume

descriptionVazhdonRe: Kush gënjen më tepër (meshkujt-femrat) ?

more_horiz
meshkuj

descriptionVazhdonRe: Kush gënjen më tepër (meshkujt-femrat) ?

more_horiz
varet nga karakteri e jo nga gjinia mendoj un Smile

descriptionVazhdonRe: Kush gënjen më tepër (meshkujt-femrat) ?

more_horiz
Meshkujt kush tjeter...

descriptionVazhdonRe: Kush gënjen më tepër (meshkujt-femrat) ?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi