Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
PSE QAJNE VAJZAT DITEN E DASMES???

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 4th March 2008, 13:37

E presim me padurim castin kur do martohemi...eshte nje nga enderrat e cdo vajze qe me ne fund behet realitet..por patritur kur nusja vjen ne shtepi e rregulluar apo ne momentin qe dhendri vjen dhe e merr, fillon te qaje..perse ndodh kjo??
Mendimet tuaja jane te mirepritura....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 13:51

Mendoj se kjo ėshtė njė pėrcjellėje e traditave tė lashta,ngjajshėm me kthimin e Doruntinės,se vajzat i kanė shitur dikur,i kanė fejuar pa e pa tė fejuarin,kanė bėrė ndrrime vajzash,kanė pasuar mbi femrėn dhunė e sharėje,femra ėshtė shėndruar nė skllave dhe ka bėrė punė tė mundimshme,dhe ndoshta qarja e njė femre me rastin e ndarėjes nga prindėrit ishte e arsyshme sepse po shkonte drejt shumė stihive dhe tė panjohurave.Sot raportet kanė ndryshuar shumė nga e kaluara,nuk besoj se femrat nuk qajnė as formalisht,por nėse dikund ndodhė ky formalitet shenjė mohuese ėshtė shamia qė i hedhin mbi fytyrė,si maskė pėr tė mbuluar njė qarėje pa lot........................

P.s,ishte ky vetėm mendim i imi,kjo nuk do tė thotė se ėshtė e tėra si po them unė,shprehni edhe ju mendimet tuaja.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 4th March 2008, 15:20

Nje mendin i imi personal:

Kanė qajtė se nuk po qajnė ma!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 4th March 2008, 15:39

pse qajn se fillon nji jet e re fillon nji jet me plot telash ma nuk jan si tek prindi ,por marrin obligime dhe tek prindi jan vetem musafire .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th March 2008, 19:08

Qajne nga gezimi(ha ha ha )Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 4th March 2008, 19:14

@Anaa shkruajti:pse qajn se fillon nji jet e re fillon nji jet me plot telash ma nuk jan si tek prindi ,por marrin obligime dhe tek prindi jan vetem musafire .

keshtu si ti thoshte e ndjera gjyshja ime moj anaa, por ajo kohe ka qene tjeter, s'ka te enjte ma, s'ka dite te vajzes as te burrit meqe martesat po behen nebaze te restoraneve kur ato jane te lira, dmth, cdo dite e javes mund tejete dite e marteses!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 4th March 2008, 19:17

eh more albini pas shum kohe shkova ne kangjegj ne katun dhe u martue nji vajze ,kur e pash qe kishte erdhe moderniteti si ne evrop ,nuk mu duk kanagjegj aj ,sepse dita e shtune ne mbremje ,e kendonin vajzes dhe i thonin dil shikoje hanen se ka ardhun koha me ngjit kanen ,dhe fillonte vajza me ze te qaj ,por nese nji vajze e din se cfar e pret jo tre dit lot por duhet nji jave ,se po ndrron shtepi dhe tradit ,po i thot nji nenes se huj mam ,po i thot nji babe te huj bab ,e sun po i shkruj tera gjerat pse duhet te qaj me jav se martesa nuk eshte loje .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th March 2008, 10:19

@nardlushnja shkruajti:Qajne nga gezimi(ha ha ha )
Nuk besoj fare se qajne nga gezimi Nardi.... LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 5th March 2008, 12:17

kur gezohen,munden te mos qajne,po mund te qeshin!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 5th March 2008, 19:23

Qajn Ato Femra qka e din qe e kan Vjeren Gjall ha haShiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 6th March 2008, 16:09

qajne sepse eshte bere si tradite ha ha haShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 6th March 2008, 16:17

ka edhe pak dhimbje,sepse shkeputen nga trungu i familjes ku jane rriturShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 9th March 2008, 00:03

Qajn sepse ndjarja eshte e veshtire nga mesi familjar ku jan rritur edhe ku kan lozur keshtu thimbja eshte e madhe deshte apo jo loti do te dal e te pikoj .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 9th March 2008, 00:38

Kur se une them bejn sikur qajne haha LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 9th March 2008, 00:39

jojo andi ,une them se qajn me te vertet ,rrall ndonjera qe nuk qan ,vetem ajo qe mendon se po shkon tek dajo ,per ndryshe te gjitha qajn edhe ate me lot e zemer.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th March 2008, 22:30

qajn sepse merziten nga ndarja me familjen ...edhe sado qe sdon te qitsh lot kot eki wet dalin lot sepse zemra qan..Shiko profilin e anėtarit


#17

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 10th March 2008, 01:33

nuset qajn sepse nuk e din se ēka ju vjen me pas se shum nuse pas nje ose dy vite martes per qefi te tyre do e bente veten beqareshe

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 01:34

vajzat qajn sepse len pragun e shtepis ,keshtu qe qaj moj goce qaj .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 5th March 2016, 08:52

Mendoj ngaqe do ti marr malli per familjen do ikin ne nje familje tjeter Sad SadShiko profilin e anėtarit


#20

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi