Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionKa tifoza ketej ?

more_horiz
Ckemi cunaaa

ore po gocat prisni tua hapin temat e sportit ? Laughing Laughing Laughing

pa te shohim 1her me ke jeni tifoze Perqesh

descriptionRe: Ka tifoza ketej ?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Ckemi cunaaa

ore po gocat prisni tua hapin temat e sportit ? Laughing Laughing Laughing

pa te shohim 1her me ke jeni tifoze Perqesh
haha Xgirl Juve ktu

descriptionRe: Ka tifoza ketej ?

more_horiz
obobobooooooooooooo juveeee :p ku e gjete ne fund te koshit ?

descriptionRe: Ka tifoza ketej ?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
obobobooooooooooooo juveeee :p ku e gjete ne fund te koshit ?
haha ne fakt s'jam shume tifoz po me qe ti je Milan thashe te te ngacmoja ca.

descriptionRe: Ka tifoza ketej ?

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
Ckemi cunaaa

ore po gocat prisni tua hapin temat e sportit ? Laughing Laughing Laughing

pa te shohim 1her me ke jeni tifoze Perqesh

Epo keni dore te mbare ju gocat prandaj.
Milan ketu

descriptionRe: Ka tifoza ketej ?

more_horiz
arven shkruajti:

Epo keni dore te mbare ju gocat prandaj.
Milan ketu


po ku ishe me pare ti ?Very Happy
1sh je

MILAN 4EVER

descriptionRe: Ka tifoza ketej ?

more_horiz
ja dhe nje tjeter me milan .FORZA MILAN

descriptionRe: Ka tifoza ketej ?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi