Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionIN MEMORIAM

more_horiz
Ketu ngushellojme me te dashurit.

descriptionRe: IN MEMORIAM

more_horiz
Një tragjedi e rëndë ka ndodhur të mërkurën në mbrëmje në liqenin e Farkës, pranë Tiranës.
Një varkë me 20 persona është përmbysur dhe 16 persona, mes tyre dhe femijë, kanë humbur jetën.


Ngushllime familjareve te te vdekurve
Ngushllime mbarë shtetit Shqiptar.

I pikelluar
Albini me familje

descriptionRe: IN MEMORIAM

more_horiz
Ngushllimet e mia per familjet e te ndjereve qe humben jeten tragjikisht ne Farke.

descriptionRe: IN MEMORIAM

more_horiz
Lajmi i rende qe vije kaq hidhur na keputi ne kraheror,
na mbetet qe familjeve te tyre,por miqeve dhe te afermeve te ju shprehim ngushellime,kurse te reneve ne kete fatkeqesi e lehtë ju qoftë.

descriptionRe: IN MEMORIAM

more_horiz
Me lejoni te percjell dhe une ngushellimet e mia familjareve te vdekurve.
I perjeteshem qofte kujtimi i tyre.

descriptionRe: IN MEMORIAM

more_horiz
Jap ngushellimet e mia familjeve te personave qe kane humbur jeten

descriptionRe: IN MEMORIAM

more_horiz
Nuk e di se si ta shpreh dhimbjen qe ndjej per te mbyturit
i percjell famijareve te tyre ngushllimet e mia te sinqerta.

descriptionRe: IN MEMORIAM

more_horiz
NGUSHELLIMET ME TE SINQERTA PER FAMILJARET E ATYRE FAMILJEVE PER HUMBJEN E TE DASHURVE TE TYRE. I PAHARRUAR KUJTIMI I TYRE.

descriptionRe: IN MEMORIAM

more_horiz
edhe une shpreh ngushllimet e mija edhe te familjes sime ,familjeve qe humben me te dashurit ne ket tragjedi sod .

descriptionRe: IN MEMORIAM

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi