Forumi Zeri YT! » Rubrikat » Sport »
Shtypi spanjoll: Roma eshte me e mire se Reali

Share

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 8th March 2008, 21:03

Roma eshte me e mire se Reali


Edhe shtypi spanjoll vlereson Romen, qe te merkuren ne mbremje ne "Bernabeu", arriti te njejtin rezultati si ne "Olimpico", duke eliminuar ne te tetat e finaleve te Liges se Kampioneve, Realin e Madridit. "Porca miseria", titullohet "As", sipas te cilit "Roma tregoi se eshte nje skuader me e mire sesa Real Madridi dhe e eliminoni me merite. Ndodh". E pameshirshme edhe "Marca", sipas se ciles nuk jane pare as shpirti i permbysjeve te medha dhe as loja e bukur. "San Iker u kthyer te ishte me i miri. duke shmangur kater gola. Nuk eshte pare nje Real i tille prej vitesh".Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi