Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Thenie filozofike

Share

descriptionThenie filozofike

more_horiz
Ata qe nuk kan kurajo gjithmon do te gjejne nje filozofi qe mund ta justifikoje ate.

Edituar për herë të fundit nga Admin në 4th March 2016, 00:09, edituar 2 herë gjithsej

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
dont stop and think...think while moving...

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Kam lutur Zotin qe tme jep Dituri qe ta kuptoj sa i paditur qe jam .

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
gruas te krehur ,dhe rruges se terur mos ju ndaj .

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
I thanë ARISTOTELIT.:Disa miq flasin keq për ty prapa shpine!

Aristoteli u përgjegj:Që flasin keq për mua në mungesën time nuk ka rëndësi,në mungesë pranoj edhe të më rrahin!

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Une di dicka ,qe sdi asgje.(Sokrati)

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Santa Claus has the right idea.Visit people once a year.
Victor Borge

Never pick a fight with an ugly person.They’ve nothing to lose.
Leonard Levinson

When a man steals your wife,there’s no better revenge than to let him keep it.
Sacha Guitry

Early to rise,early to bed makes a man healthy,wealthy and dead.
James Thurber

Persuade the decision makers that the decision you want is their idea.
Michael Shea

Of all the 36 alternatives,running away is the best.
Chinesse proverb

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Love is being stupid together(Paul Valery)

Kissing may be the language of love,but money does the talking(Anon)

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Me mire te shohesh te ardhmen me otimizem dhe te gabosh, se sa te jesh pesimist e te kesh te drejte.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Buzeqesh edhe pse buzeqeshja jote eshte e trishtuar se me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte trishtimi qe nuk buzeqesh kurre.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Korrektesia eshte virtyt i njeriut te emancipuar!

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Imagination is more important than knowledge.
Albert Einstein

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
We have to lose our minds to come to our senses.
Frederic Perls

descriptionFJALI ME DOMETHËNIE !

more_horiz
Buzët e mirësisë së sinqertë nuk mund të jenë prej mjaltit

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Lumturia ime do të jetë aq më e plotë sa më e afërt të bëhet kjo e ardhshme

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Ca çështje ia lë dhuratë të padëshiruar historisë, që të mbushen shumë faqe të saj

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Kush nuk e di se në këtë botë jallane nuk është lehtë të keshë të drejtë para kohe

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Kush nuk e di se në këtë botë jallane nuk është lehtë të keshë të drejtë para kohe

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Kur u përgjigj për nivelin e theksoj vetëdijen e formuar, edhepse mungonte niveli i domosdosë shtetrore

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Kultura e krijuar spontanisht është dukuri e një përkushtimi të zhvilluar me vështirësi

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi