Forumi Zeri YT! » Shkencat sociale » Filozofi dhe Psikologji »
Thenie filozofike

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 25th December 2007, 14:57

Ata qe nuk kan kurajo gjithmon do te gjejne nje filozofi qe mund ta justifikoje ate.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th December 2007, 20:15

*
POPULAR

dont stop and think...think while moving...Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 13th January 2008, 19:40

Kam lutur Zotin qe tme jep Dituri qe ta kuptoj sa i paditur qe jam .Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th January 2008, 00:37

gruas te krehur ,dhe rruges se terur mos ju ndaj .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 16th January 2008, 14:15

I thanė ARISTOTELIT.:Disa miq flasin keq pėr ty prapa shpine!

Aristoteli u pėrgjegj:Qė flasin keq pėr mua nė mungesėn time nuk ka rėndėsi,nė mungesė pranoj edhe tė mė rrahin!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 28th January 2008, 18:41

*
POPULAR

Une di dicka ,qe sdi asgje.(Sokrati)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 9th February 2008, 00:31

Santa Claus has the right idea.Visit people once a year.
Victor Borge

Never pick a fight with an ugly person.They’ve nothing to lose.
Leonard Levinson

When a man steals your wife,there’s no better revenge than to let him keep it.
Sacha Guitry

Early to rise,early to bed makes a man healthy,wealthy and dead.
James Thurber

Persuade the decision makers that the decision you want is their idea.
Michael Shea

Of all the 36 alternatives,running away is the best.
Chinesse proverbShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th February 2008, 23:52

Love is being stupid together(Paul Valery)

Kissing may be the language of love,but money does the talking(Anon)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 11th February 2008, 17:07

Me mire te shohesh te ardhmen me otimizem dhe te gabosh, se sa te jesh pesimist e te kesh te drejte.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:07

Buzeqesh edhe pse buzeqeshja jote eshte e trishtuar se me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte trishtimi qe nuk buzeqesh kurre.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:08

Korrektesia eshte virtyt i njeriut te emancipuar!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:09

Imagination is more important than knowledge.
Albert EinsteinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 27th February 2008, 23:10

We have to lose our minds to come to our senses.
Frederic PerlsShiko profilin e anėtarit


#14

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 15th March 2008, 17:21

Buzėt e mirėsisė sė sinqertė nuk mund tė jenė prej mjaltit

#15

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 15th March 2008, 17:21

Lumturia ime do tė jetė aq mė e plotė sa mė e afėrt tė bėhet kjo e ardhshme

#16

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 15th March 2008, 17:22

Ca ēėshtje ia lė dhuratė tė padėshiruar historisė, qė tė mbushen shumė faqe tė saj

#17

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 15th March 2008, 17:23

Kush nuk e di se nė kėtė botė jallane nuk ėshtė lehtė tė keshė tė drejtė para kohe

#18

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 15th March 2008, 17:24

Kush nuk e di se nė kėtė botė jallane nuk ėshtė lehtė tė keshė tė drejtė para kohe

#19

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 15th March 2008, 17:25

Kur u pėrgjigj pėr nivelin e theksoj vetėdijen e formuar, edhepse mungonte niveli i domosdosė shtetrore

#20

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 15th March 2008, 17:26

Kultura e krijuar spontanisht ėshtė dukuri e njė pėrkushtimi tė zhvilluar me vėshtirėsi

#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 25)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi