Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Sali Berisha

Share

descriptionSali Berisha

more_horiz
Te nderuar forumist jepni mendimin tuaj per Sali Berishen

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Personalisht mendoj se nuk ja vlen te shkruajme per te
Brezet e tjera do ta gjykojne ashtu sic bejme ne me Enverin sot

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Edhe une nje mendim me Nardin kam. Nuk me inspiron fare per te shkruar emri i tij, madje e dhe gjera te keqija. S'dua te harxhoj kohen time duke folur per nje njeri te tille..

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
nuk mund te thomi sduhet te hargjohet koha per njerin apo tjtêtrin sepse ato opinone qe jan per cdo lider eshte mire te hidhen ne faqe edhe te lexohen .une flas si person ne emrin tim personal ,deri sa berisha edhe nano te hiqen nga skena poltike shqiperia nuk dote ket poltik te siguris asnjihere .

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Anaa e kisha ne kuptimin qe ai njeri nuk meriton as ti permendet emri e jo me te harxhohet koha per te folur per te. Kur degjoj emrin e tij, me vijne ne mendje sh kujtime te keqija.

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
@nardlushnja shkruajti:
Personalisht mendoj se nuk ja vlen te shkruajme per te
Brezet e tjera do ta gjykojne ashtu sic bejme ne me Enverin sotnese per diktatorin sja vlen, per Sali Berishen jo, atehere me cka te merremi Nardi, hahhhahahaha


Sali Berisha eshte figura me e madhe e kombit per momentin dhe puna e tij e palodhshme po e drejton shtetin shqiptar drejt europes se civilizuar.

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Sinqerisht jam duke qeshur
Sali Berisha drejt Evropes se civilizuar
Le te civilizoje horrat dhe gangsterrat qe ka nga pas pastaj e diskutojme
Ha ha aha ha Spo mbushem dot me fryme

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
ja vlen ato mendime qe ti ke perjtua ne kohet e viteve 97 ato te shtena dhe ore policore ato krisma qe morren shum viktima ato ,qe u ben si lufte civile ,prandaj besoj se keni cfar te shkrueni keni cfar te tregoni hpja e depove te armeve qe sod e asj dite ende gjinden ne duarte te qytetarit sod e kesaj dite ende ka vllavrasje .

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Sala nuk njef gangsterizmin, e keni marrur gabim Nardi, i tille ishte i biri i Thanas apo athanasios NANO, studjo emrin e tij dhe ia gjen rrenjet armike greke qe ne emer!!!

Sala eshte zemra e shqiperisë

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Per mua te dy njelloj jane
Sa per emrat nuk jam dakort(nuk dua ta diskutoj)

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Po Anaa, pikerisht keto ngjarje nuk deshiroja ti kujtoja, pasi nuk jane te mria fare dhe me fusin ne nje bote sh pesimiste. Luften e '97 nuk e shkaktoi askush pervec ketij njeriu per te cilin eshte hapur kjo teme. Ishte ai njeri qe na solli ushtaret malesor te dera e shtepise per te na vrare dhe per te na shtypur ne si popull vlonjat, dhe per cfare??...sepse kerkonin djersen e tyre qe kishin derdhur per sh vite neper ato firma...

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Mary Albini nuk i di keto sepse eshte i ushqyer me politiken pro Saliniste

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Nuk mund ta harroj qe smund te dilje dot nga shtepia per kaq kohe.
Nuk mund te harroj gezhojat qe vinin deri brenda ne shtepi.
Nuk mund te harroj protestat qe benim dite per dite per te kerkuar ato leke.
Nuk mund te harroj shtepite qe humben shqiptaret ne ato firma.
Nuk mund te harroj depot qe u hapen dhe armet qe ishin sheshit ne gjithe Vloren.
Nuk mund te harroj varrezat e qytetit tim qe jane mbushur me djeme te rinj dhe qe vdekja e tyre daton ne vitin '97.
Nuk mund t'i harroj te gjitha keto. Dhe te gjitha mbajne vetem nje emer qe i shkaktoi: SALI BERISHA.

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
@Albini shkruajti:
Sala nuk njef gangsterizmin, e keni marrur gabim Nardi, i tille ishte i biri i Thanas apo athanasios NANO, studjo emrin e tij dhe ia gjen rrenjet armike greke qe ne emer!!!

Sala eshte zemra e shqiperisë
Ketu mendoj se gabon Albini! Mos i cileso njerzit sipas emrit dhe i quan Grek!. Fatos Nano nuk eshte grek per shqiptar vlleh ose coban ndryshe nderkoh qe me emra Thanas Anastas e ku di une ka plot shqiptar Ortodoks qe jane po aq shqiptar sa nje shqiptar me emrin Sali.
Ne kete pike nuk jam dakort as me ty dhe me asnje qe i quan shqiptaret ortodoks grek.
Me vjen keq po figurat me te ndritura te kombit tone kan qene ortodoks shqiptar duke permendur vetem Fan Nolin.

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Dhe dicka tjeter Vlleht ose Cobejnt kan ardhur ne shqiperi nga Vllahia e Rumanise para 1000 vjesh pra jane dhe ata po aq shqiptar sa cdo shqiptar.

Shqiptar eshte ai qe ndjehet krenar qe eshte Shqiptar pa dallim krahine apo feje

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Nano eshte Grek andi

per ate do ju sjell edhe deshmitë!

Atij i erdh edhe inati qe u shpallë kosova shtet dhe humbi edhe nga skena edhe me ndonje urim institucioneve te kosoves, pra ai eshte i njejti tradhetar sikuerse cdo here qe behej nje trazire ne shqiperi, ai fluturonte ne villen e tij Greke ne greqi!

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
DI qe eshte i martuar me greke dhe la shqiptaren nenen e femijve te tij
Di qe eshte i korruptuar ,por nuk di te jete grek
Mund te jete pro grek
Ne qofte se keni dokumentacion na i percillni ti shikojme per kuriozitet

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Nano ka qene ne parlamentin shqiptar diten e shpalljes se Pavarsise se Kosoves, dhe eshte larguar nga parlamenti ne momentin kur u larguan te gjithe deputet shqiptar, pasi Sali Berisha ne momentin qe Ashim Thaci do shpallte pavarsine e Kosoves ka nderprere cdo sinjal televiziv qe vinte nga kosova dhe ka dale ne televizion duke i hequr te drejten shqiptareve te shikojne direkt shpalljene e pavarsise se Kosoves.
Pra dhe ne momentin e shpalljes se pavarsise shqiptaret jane detyruar te shikojne turinjt e Sali Berishes.
Ky ishte incidenti ne parlamentin shqiptar diten e shpalljes se pavarsise Albini Incident me shkakatar prap Sali Berishen.

Edituar për herë të fundit nga Andi në 9th March 2008, 22:35, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
MOS E KTHENI BISEDEN TANI. TEMA ESHTE PER SALI BERISHEN.
KUJDES
Exclamation

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Andi shkruajti:
Nano ka qene ne parlamentin shqiptar diten e shpalljes se Pavarsise se Kosoves, dhe eshte larguar nga parlamenti ne momentin kur u larguan te gjithe deputet shqiptar, pasi Sali Berisha ne momentin qe Ashim Thaci do shpallte pavarsine e Kosoves ka nderprere cdo sinjal televiziv qe vinte nga kosova dhe ka dale ne televizion duke i hequr te drejten shqiptareve te shikojne direkt shpalljene e pavarsise se Kosoves.
Pra dhe ne momentin e shpalljes se pavarsise shqiptaret jane detyruar te shikojne turinjt e Sali Berishes.
Ky ishte incidenti ne parlamentin shqiptar diten e shpalljes se pavarsise Albini Incident me shkakatar prap Sali Berishen.

Ah sa bukur i ke shkruar keto fjale

descriptionRe: Sali Berisha

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi