Forumi Zeri YT! » Shkencat sociale » Historia » Elita kombėtare »
Sali Berisha

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 00:03

andi une pajtohem sepse qytetari eshte aj ne demokraci qe vendos ,kjo do te thot qe ven ne pah dobsit e qeveris se ku ka gabime dhe ku ka zhvillime keshtu mendoj ,mire se erdhi pluralizmi ,edhe mire qe erdhi demokracija ,ne itali jan ndrrue me shum 60 qeveri pse se skan punue mire edhe pse kapitulloj musolini ,po populli i vendosi edhe i hoqi .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 11th March 2008, 00:06

Po Anaa,
dhe ka ardhur koha qe dhe shqiptaret te kuptojne se sa me shume te rrije c'do Sali ne qeveri aq me shume do varferohet populli, dhe aq me shume do pasurohet kushdo Sali.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th March 2008, 00:19

O leje Italine por shikoje shqiperine dhe shqiptaret, nese i jep veshtrim gazetave te perditshme mendon se je ne mesjete nga gjerat negative qe ndodhin! Gabime ka edhe Sala qe s'i mbush burgjet me ata qe bejne krime dhe lufte qytetare ne shekullin e 21!

- e vrau gruan...
-e vrau babanė...
-e vrau vellanė...
- e dhunoj te bijen...
-u zune 100 kg drogė...
-nxorri kalashnikovin ne mes te tiranes...
- u vodh posta, banka, supermarketi.....
-blla blla blla,

deshet qe Berisha t'a beje shtet policor shqiperine me 1.5 milion policė!!!

vetedijesimi dhe mentaliteti jane jo ne nivel!

Salen e zgjodhi populli dhe populli ta hjek apo zbres nga kali , por populli po shef e po gjykon drejt bazuar me qeverisjen e kaluar !!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 00:22

haha do te thot sala i lig para ligjit ku eshte ekzekutovi ,duhet te zbritet sala nga kali e te vehet ne gomar mendoj .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 00:26


sali berisha nuk ka arritur nivelet optimale politike qe kerkon sot politika shqiptare.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 00:30


politika e tij e spastrimit politik te administrates shteterore nuk shkon ne favorin e shqiperise e as te demokracisekjo eshte nje nga veprimet me primitive qe berisha zhvillon dhe me kete pengon perparimin dhe hyrjen e shqiperise ne bashkesine evropiane.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th March 2008, 00:31

po ana po,

fshine kete teme e mos u talleni me nje njeri qe sjeni askund me te!

merruni me tema argetuese te lira, kush poston pas meje, kete apo ate, cka me jep mua, shkoni ne kafe te forumit dhe mos harroni shfletojeni googlen aty i keni gjerat e gatshme dhe aty ka ven per kafshet shtepiake si kali, gomari etj.

kalojani siq judon zemra por talljet leni se ato ua ulin namin meqe forumi nuk eshte "kafshet shtepiake" por atdheu yne!

flm juveShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th March 2008, 00:34

@Anaa shkruajti:
politika e tij e spastrimit politik te administrates shteterore nuk shkon ne favorin e shqiperise e as te demokracisekjo eshte nje nga veprimet me primitive qe berisha zhvillon dhe me kete pengon perparimin dhe hyrjen e shqiperise ne bashkesine evropiane.

sbesoj se mundesh me ma pekthy se cfare tha e as afere deshte te thuash oj mikeshėėėėėėeØ, po ti a je dehur apo cka je qu peshė!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kthehuni mbrapa ne shqiperi edhe ti edhe ata mergimtare qe qojne pluhur mbi Kryeministrin dhe jepni ngjyrat e duhura politikes dhe shtetit!

po shkruani sikur te kishit jetuar ne kontinent tjeter dhe pa asnje frymenjeriu !Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 00:36

albini as edhe nji gje ne gogole skam marre e ke gabim shum ,as qe e kam hapur per tek berisha goolen ,nese e ke ne emrin time ,ket vrejte ,une jap mendimin time per salen apo per enverin apo zogun e koministat me nji fjal ,sala duhet ende te bej ndryshime qe te shkoj drejt EU edhe duhet te futoj krimin e hapur ne rruge ne shpi ,e gjithandej shikon lajmet lexon gazeta ,nuk jam une ne qeveri qe ti ndaloj por ata qe jan le te punojn e mos te mirren me te kalueren siq mirret sala me shum se cka beri aj apo ajo parti cfar ben ti duhet me i than o gllup .sales .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th March 2008, 01:26

Mendoj se eshte humbje kohe per te shkruar per nje person qe dhe emrin sdua tja kujtoj, ai eshte nje person qe duhet te largohet nga politika dhe mundesisht nga shqiperia.Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th March 2008, 01:31

Ke plotesisht te drejte XgirlX... cheersShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 01:47

me berishen me u marr me duket sikur me u marrun me gjukanoviqin ketu ne ket ten ,kur dihet aj qe ka shkue ne shkoder ne kohen qe u bente lufta ne bosnje ter evropa dhe amrika i benin ambargo serrbis ky dergonze sisterna me nafte ne kufi me bajzen per mal te zi me nji fjal kjo ishte nji ndihme dhe ket se kam te lexuar ne goole por nga goja e shkodranve qe ishin atje prezent ,kush don e beson kush don nuk e beson kjo eshte mese e vertet ,dhe eshte mire qe njeriu te shikoj edhe nji te kaluar te berishes ,ne fund eshte mire me nji fjla te pershkruhet apo te definohet se ne nuk bejm zgjethje vet ato dikush tjeter i dikton edhe i numron siq i kan interesat eveta .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th March 2008, 01:51

hahahhhahahahahah

kush din , aq let flasin por jeni ne gjume o popull!

tash po vie ne perfundim se enveri ishte ideal per at tokė dhe at nenqiell!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 01:59

Albini mire eke se sala eshte po thuje nji lloje veq e ka kaqikun e vogel e jo sa te enverit dhe se len tjeret.te bej ate qe beri enveri .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 11th March 2008, 02:02

Ska shans te bej si Enveri Sala se prap do e rrezojne
qejfi ja ka boll po se le kush.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 02:12

sala e din qe duhet te mendoj ku ti vej eshtart me ber si enveri por e din kopuku sa i vlen lekura edhe del me fjalen duke u qjerr ne mbeldje ne palramnet ne intervista ,nuk shkon budalla te ja vej dy shtalla krahut qe ja ka marr anen e po shembet nji dite .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 02:12

sala e din qe duhet te mendoj ku ti vej eshtart me ber si enveri por e din kopuku sa i vlen lekura edhe del me fjalen duke u qjerr ne mbeldje ne palramnet ne intervista ,nuk shkon budalla te ja vej dy shtalla krahut qe ja ka marr anen e po shembet nji dite .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th March 2008, 02:13

hahaahahhhha

e dija se enverin po e kiujtoni por zoti ne xhehnem se ai nuk kthehet ma!

hani buk gruri si mbare bota se ate te misrit gati se as gomari spo e don ne demokraci!

per fund, duajenishqiperine ju sa e don sala, ju premtoj se jeni ne rrugen me te mire dhe heret a vone do ju shpalli edhe une edhe kombi shqiptare heronj!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 02:15

mendoj se shqiperin une e dua me shum se sal ,kur ne vitin 87 ja perplasa zylyftar ramizit qe ishte minister i mbrendshem ne ate kohe ne sy shum gjera sala benet amin para ppsh ,keshtu mire qe ska peshore te dihet se kush e don me shum e kush me pak shqiperin dhe kombin .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 11th March 2008, 02:18

Nje admirus i Saliut nuk duhet te humbe kontrollinShiko profilin e anėtarit


#121

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 6 e 7)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi