Forumi Zeri YT! » Shkencat sociale » Historia » Elita kombėtare »
Sali Berisha

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th March 2008, 23:37

Argumente ka plot,por ato nuk kane arritur tek ju per shkak te ushqimit politik qe keni marre ,ose nuk i merrni per baze.
Sa per serbo-greket ju keni dokumenta?
E thashe edhe me pare te mos akuzojme serbin dhe grekun per mungesen e ujit ne tualetat tonaShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 9th March 2008, 23:38

Fakt eshte gjendja e mjeruar e shqiperise Albini.

Shtetet e tjera ish komuniste Albini jane ne gjirin e evropes tani, kurse ne dhe per 50 vjet besoj qe nuk e shohim evropen.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th March 2008, 23:39

Albini nuk besoj se ishte spiunazhi greko-serb ai qe mblodhi malesoret nga ishin e nga nuk ishin dhe i solli ne Vlore per te luftuar me ne, per te na vrare si popull e per te na shuar me sakte. Dhe ne pjesen derrmuese ja arriti qellimit. Dhe pervec kesaj nxiti dhe urrejtje midis vete shqiptareve, atyre te jugut dhe te veriut.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 9th March 2008, 23:46

1.Juve ju ka marre ne qafe Enveri 50 vjet dhe pasojat i bartin brezat tjere.

2. Mjerim ishte koha e komunismit e jo tani!

3. NESE E DOJME SHTETIN SDUHET TE PRESIM VETEM NGA sALI bERISHA POR TE GJITHE DUHET PUNUAR DHE VETEDIJESUAR(NUk vie dot pranvera me nje lule)

4. Sali Berisha ju don edhe juve jasht shqiperise sot, edhe ty mary qe je atje, ai eshte me i dashur se cdo politikan tjeter por opozita momentale ne shqiperi eshte aq e komplikuar sa qe habitet bota me sjelljet e tyre!

kalojani sa me mire dhe mos harroni se kam ndje dhimbje per kohen e enverit qe keni jetuar por qe sot besoj ne veten time se synimet e shqiperise dhe qeverise se saj punojneper te miren e cdo banori.

Mos i besoni intrigave sllavo - greke meqe ata perhere kan gjete spiunė ne radhet e shqiptareve vetem e vetem ta destabilizojne shtetin tone.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th March 2008, 23:50

Sipas jush kush nuk do Salen eshte spiun greko serb?
Pak a shume nje politike te tille ka ndjekur Sala ne shqiperiShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 9th March 2008, 23:56

@nardlushnja shkruajti:Sipas jush kush nuk do Salen eshte spiun greko serb?
Pak a shume nje politike te tille ka ndjekur Sala ne shqiperi

Jo miku im, te them se sejcili shikon e gjykon nga kandi i tij(i vet) por une vizionin e Sali Berishes e cmoj ndonese ai ka bere shume per shtetin shqiptar dhe po e krahasuam me fytyrat e derutanishme politike ne kombin tonė atehere skam minidyshim se eshte 1-shi i politikes se mirefillte shqiptare.

ju kurr sme that se cili do te ishte me i mire apo cilit do i kishit besuar ju pas 5o vjet diktature dhe gati 2 dekada pas saj ...do te ishte me i mire se Salihu?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th March 2008, 00:03

ju kurr sme that se cili do te ishte me i mire apo cilit do i kishit besuar ju pas 5o vjet diktature dhe gati 2 dekada pas saj ...do te ishte me i mire se Salihu?

Jua thashe me larte por si duket ju ka rreshqitur pa e lexuar.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 00:05

hahahahahaha

do ma jepni voten apo jo atehere?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th March 2008, 00:07

PO nuk shave Salen nuk ju jap asnje vote Very HappyShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th March 2008, 00:09

@Albini shkruajti:hahahahahaha

do ma jepni voten apo jo atehere?
Pse jo nese e meritoje Albini po per 4 vjet jo me shume hahaha se pastaj behet si puna e Hoxhes dhe e Berishes qe e do me cdo kusht pushtetin po si vjen mire ta leshoje.
Kam frike se prap sdo doje te largohet nga pushteti Sala hahaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 00:17

Garantoj se nese do ta fus shqiperine per 1 jave ne BE; apo edhe NATO; prap dikujt do tju dukt se gjate shume gjate ka zgjatur procesi, mirepo nje post te tille nuk e dua se me del pune e une mas pari e kisha ftu ne zyre Erion Braqen(hajdutin e xhepave) dhe i kisha thane mjaft ma me blla-blla-blla, nese ma kthen fjalen me duhet me i ra ne koke ati injoranti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

a e dini ju se ka njerez qe thon se djelli seshte i mire sepse diku ngorohė e diku jo, pra neve na duhet vetedijesim!!!!!!!!!!!!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 00:19

@nardlushnja shkruajti:PO nuk shave Salen nuk ju jap asnje vote Very Happyte ofroj 500000000 lekė, s'e kam dert nardi!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th March 2008, 00:20

@Albini shkruajti:
@nardlushnja shkruajti:PO nuk shave Salen nuk ju jap asnje vote Very Happyte ofroj 500000000 lekė, s'e kam dert nardi!
Shume pakShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th March 2008, 00:24

Do tju lutesha shume qe ne faqe te pare te forumit,ku del foto e Sales tma ndrroni pak se kam frike kur shkruaj.
Me duket sikur thote -fol ti fol keq per mua se kam per ta ndreq qejfin une ty,une kam rregulluar qejfin dhe burrave me te mire se tyShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 00:56

hahahhaha

e shihni se pas largimit te kryeministrit Berisha nga portalli i forumit, edhe forumi u deformua!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 01:02

Albini po ngaqe e propozoi Nardi si ide heqja e tij dhe per mendimin tim e kishte mire, se tani eshte dhe nate, dhe skemi ndermend ta shikojme ne enderr dhe te pataksemi naten...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 01:13

e kuptova, jeni bere me teper dhe po fitoni ne vota mirepo ne zgjedhjet e ardhshme prap fitojme ne demokratet!

kaloni sa me bukur dhe natenShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 01:38

nuk e dije ,por ne shum raste ne biseda sala flet si enveri une dhe pik,ka at temperamnet te tije ,qe sdon njeri me ja prishun ,dhe se duroj dote kur del ,ne ekran ,kur flet kur hedh me duar ,eshte tip i papershtatshem ,,por ne fund ka qen mese i detyruar te bej ndryshime ,se e kap tjeter kush per veshi ,por ne nji ane tjetr eshte nji gomar edhe nuk del jasht tije ,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 01:41

mos na e kujto Anaa, se jemi bere mos te shikojme lajmet fare vetem nga qe del ai ore e minute ne tel....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 01:46

une e ndegjoj me vesh por se shikoj me sy dote ket malok ,e shikoj ne vitin 95-6disa intervista te tije ,edhe ne vitet kam pare nji njeri qe shikonte jo para por mbrapa ,shikote dhe mendonte se poltika do te beht sikur kalit kur ja ngjet frenin ,edhe nuk guzon te shikoj as majtas as djadhtas ,keshtu se dij pse por kam nji urrejte ne te shum te madh ,nuk jam as me nano grekun ,e klanin e tije ,por as me berishen kurr sdo te jem ,keshtu qe shqiperija ka kuader ,dhe ka njerz te zgjuar qe e meritojn ta qeverisin ket ven .Shiko profilin e anėtarit


#61

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 3 e 7)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi