Forumi Zeri YT! » Shkencat sociale » Historia » Elita kombėtare »
Sali Berisha

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 01:48

mmmmmhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!

po me detyroni te ju them se "po me dhimbset enveri", tash po e shoh se mbare populli i duartrokiti, mbare populli e paska dashur Zotin e vet Enverin, te tjeret qe ua sollen demokracine ngelin te tepert dhe antikombetarė!!!!!!!!!!!!!!!!

skam koment me besoniShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 01:49

As une Anaa, une jam e depolitizuar, dhe nuk me intereson fare politika, kush fiton apo kush humbet por kur eshte fjala per padrejtesi duhen thene. S'besoj se kemi pasur ndonje te mire nga ai njeri.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 01:52

@Anaa shkruajti:une e ndegjoj me vesh por se shikoj me sy dote ket malok ,e shikoj ne vitin 95-6disa intervista te tije ,edhe ne vitet kam pare nji njeri qe shikonte jo para por mbrapa ,shikote dhe mendonte se poltika do te beht sikur kalit kur ja ngjet frenin ,edhe nuk guzon te shikoj as majtas as djadhtas ,keshtu se dij pse por kam nji urrejte ne te shum te madh ,nuk jam as me nano grekun ,e klanin e tije ,por as me berishen kurr sdo te jem ,keshtu qe shqiperija ka kuader ,dhe ka njerz te zgjuar qe e meritojn ta qeverisin ket ven .


f l m anaaaaaaaa!

vertete pas ores 12 fillon te postosh sikur te ishim ne chit-chat por ska dert une u thash se ai eshte personaliteti me energjik, me i vyeshem, me i palodhshem dhe mbi te gjitha me atdhedashes i shqiperisė e ju mbani mendimet e juaj por keni rrespektin se ai nuk eshte diktator as gjakpires sikurse paraardhesit e tij!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 01:53

jo Albini ,nuk pajtohem ketu me ty te lutem shum ,ky eshte nji pinoll i enverit mbaje mend ,ke shikue vetem nji faqe te tije ,nuk ke shikue dy fate e tij si berish ,edhe une kam nji mendim qe berisha nuk e solli demokracin ajo ishte nji trancizon politik qe ndodhi ne tera vendet socilaiste ,do te ndodhte edhe ne shqiperi ishte berisha apo nuk ishte ,ishin studentat ata qe ja thyen qafen enverit e jo berisha ,por ky diti te zhfrytzoj momentin edhe tash mbeti berisha na qenka ,ishin studentat ,ishte rinia ajo qe e permbyti at diktatur ..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 02:17

atehere anaa, pinollin e deshti populli dhe ai po e qeverise nje shtet, pinollin tend po e don europa e civilizuar....

pinolli po na shpien drejt rruges qe po e kerkon populli sot

po pinoll enveri
pinoll ramizi
pinoll nano e majko
pinoll ai , ky e ajo

kush vlla ban per neve shqiptaret!
kush?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 02:17

as edhe nji dite baba ime nuk punoj per komunizmin ,kurr ne jet ,keshtu kurr nuk mu dhimb kur u pa se cfar beri aje burr ne shqiperi keshtu qe smundem me ber salen ne shum drejtime te mire ,eshte i gabuar per kryeminister te shqiperis .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 02:19

po ti gogu dukesh qe je salinist se ke vene dhe avatar....gjithsesi e respektoj mendimin tend, por nuk mund te jem kurresesi ne nje mendje me ty..mund t'ju pyes nese me lejohet nga jeni ju gogu??Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 02:24

HAHAAAHAAHHHA

gogu,
me je bere krah i forte e ishalla i kthejme ne SALINISTAT keta te opozites kah veti se kta sjane vertet ne mend dot, me rendesi se shumica e popullit eshte me Salen, e a jemi salinistė keta na thone te tille sepse e kujtojne me malle komunizmin, enverismin e siistemet tjera plot arome antikometare, por frymat e tilla me prapashtesen "-izėm" jan stervjetruar, ne jemi demokratė e jo salinistė o popull!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 02:27

Ti kujton Albin se une kujtoj me mall komunizmin?? as qe e e kam arritur ate kohe madje dhe prinderit e mi skan ndonje nostalgji te vecante per ate kohe....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 02:28

O Albini djali ,stalinist nuk mund te jemi ne asnji as erokomunist ,por as socialist ne jemi me zemer te bardhe dhe dore ne zemer qe flasim nji realitet ,dhe besoj se me shum se ne sala u shkollue ne kominizem duke i duartrokitur enver parti ,keshtu nuk besoj se aj nuk ishte i idiologjikuar nga komunizmi edhe shiko ka ca rrema te tyre i kan mbet eja baba sala do ti thon ,sa shikoj shum here trurit i ka then ik se te lash ,por ende se merr vesh ,Shiko profilin e anėtarit


#71

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 10th March 2008, 02:29

po jo mor vlla opozita nuk ka shance me e qeveris kurrr shqiperin me mir e me drejt se pozita aktuale

#72

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 10th March 2008, 02:32

desha ti them z mary un jam shqiptar dhe jam nga shkodra

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 02:33

Gogu, nga te kemi vllaqko?

Anaa, dihet te jemi te definuar:
demoktratė
socialiste
kumunistė
ballistė
enveristė
........
ZH.D.K-istė

andaj nese u ngjesim nga nje bisht e njolle sejsilit ne jemi te padefinuar!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 02:34

Epo kete kishe thene qe ne fillim gogu, normale qe je salinist...urime!!!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 02:35

une jam demokrate Albini ,por jo demokrate me salen ne krye pikrishte ket figur se dua eshte antipatija ime ,ne tera vlerat e tije do ja jepja sallen dhe bisturin e kardiologut edhe mantillin e bardhe ,ne dore por jo te drejtoj vendinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 02:36

MOr vlla Shkodran, ju keni pasur burra e trima perhere, i fundit qe kam njohur ishte Artan Mani, djali i Sali Manit i cili nuk kursej asgja per mbrojtjen e Kosoves , Shkodra ishte dhe ka me qene vater drimash profilesh te ndryshme e mbi te gjitha vater atdhedashurie.

Dil neser te busti i Ises dhe e puthe per mua !

me respekt
ALBINIShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 10th March 2008, 02:37

Bashkohem me mendimin e Anes, te gjithe jemi demokrate, por jo me ate njeri ne krye qe e deformon demokracine.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th March 2008, 02:38

gogu shkruajti:desha ti them z mary un jam shqiptar dhe jam nga shkodra
Pershendetje dhe nje here gogu dhe mire se erdhe ne forumin tone.
Mendoj se je shprehur gabim kur thua qe ata qe i kundershtojne Albinit jane kelyshe komuniste.
Se dyti cdo kush ka mendimin dhe idete e tije dhe vjen ketu dhe i diskuton ne menyre te qyteteruar e jo duke fyer postuesit e tjere.
Moderatoret e mdoifikuan postimin tend po une e pashe se c'kishe shkruar ne fillim keshtu qe kete postim po ta fshij fare.

Posto pastaj e debato sa te duash po pa fyerje te respektojme njeri tjetrin.

Me respekt nga Andi.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 02:39

Demokratet anaa jane me Salen, me vie keq por ketu ke folur diqka interesante

hahahahahahahhha

ske faj se pas ores 24 ska kontrolle as truri!

Rroftė PD ne krye me prof dr Sali R. BerishenShiko profilin e anėtarit


#80

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 10th March 2008, 02:40

do te doja te ju pyesja ēfar beri ps ja per 8 vite ne pushtet dhe ēfar bani SALA per 2 .5 vite

#81

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 4 e 7)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi