Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Largohen nga shkolla 2 motrat me ferexhe

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 9th March 2008, 22:00

*
POPULAR

Largohen nga shkolla 2 motrat me ferexhe


Nuk lejohen tė arsimohen, pasi mbajnė ferexhe dhe perēe. Gentiana, nxėnėse e klasės sė 8-tė nė shkollėn 9-vjeēare "28 Nėntori" nė lagjen Laprakė tė Tiranės, bashkė me motrėn e saj mė tė vogėl, Marselėn nė klasė tė 6-tė, gjenden prej njė muaji nė shtėpi. Vėnia e ferexhesė i ka penguar dy motrat pėr tė mos qenė si gjithė tė tjerėt. Drejtoresha e shkollės, Lirie Ahmeti, nuk i ka pranuar nė mėsim, pasi vajzat e mitura janė veshur me kėto simbole fetare.

Ndėrkaq, prindėrit janė sorollatur dyerve tė shkollės, Drejtorisė Arsimore dhe ministrisė sė Arsimit, por asgjė nuk ka ndryshuar nė sjelljen e titullarėve, qė nxjerrin pėrpara ligjin. Nga ana tjetėr, prindėrit e 2 motrave mbajnė njė qėndrim po aq tė rreptė, duke mos bėrė asnjė pėrpjekje qė dy fėmijėt e tyre tė shkojnė nė mėsim me uniformėn e shkollės dhe jo me atė fetare.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th March 2008, 22:15

Jam dakorte qe te hiqen simbolet fetare ne shkollat tona
Le te hiqen kryqet dhe gjysme henezat,por ama nga klasat ku behet mesim
Nuk jam dakort qe te hiqen kryqet nga qafat e nxenesve dhe shamite nga kokat e tyre,vetem nese duan vete nxenesitShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 9th March 2008, 22:17

Me falni shtoj ketu qe nuk jam dakort me percen(nese kuptohet ketu te mbulohet fytyra komplet)
Turqia si shtet i madh islam e hoqi percen(theksoj percen)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 31st March 2016, 08:30

Eh sa shum paragjykohen njerezit ne vendin ton,Shiko profilin e anėtarit


#5

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi