Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionRe: Na erdhi në majë të hundës-Florian Mumajesi

more_horiz
Na erdhi në majë të hundës

[You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Florjan Mumajesi, aktor figurant ne 90 perqind te klipeve te kengetareve shqiptare. Nuk eshte shfaqur vetem ne klipin e Luan Zhegut
Florjan Mumajesi na erdhi ne maje te hundes. Është kjo fraza që dëgjon sot tek të rinjtë e etur për muzikë, që në kohën e lirë preferojnë të ndjekin dy stacionet e vetme muzikore në vend, “BBF” dhe “Supersonic TV”. Kudo ku sheh videoklipe këngësh të reja, të shfaqet sa hap e mbyll sytë vetëm Flori Mumajesi, a thua se në Shqipëri janë zhdukur nga faqja e dheut kompozitorët e tjerë! Ky njeri s'le vend pa futur hundet, i bindur se eshte ndonje yll seksi a diçka e ngjashme. Por Flori, si një kopjues i denjë i muzikës së Timberland, që shkon deri tek mimika e lëvizjet që bën nëpër klipe, duket se e ka marrë seriozisht këtë punë. Sigurisht, për sa kohë nuk ka gjetur një tjetër formë për të nxjerrë bukën e gojës, ai do të vazhdojë të mbetet fytyra më e atakuar në televizionet shqiptare. Jo vetëm në videot e shoqes së tij, Sonit, në atë të grupit “The Dreams”, të reperit “Big Basta”, të mikeshës së vet “Julka” …uffa!!

descriptionRe: Na erdhi në majë të hundës-Florian Mumajesi

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi