Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » ♬ Muzika »
Na erdhi nė majė tė hundės-Florian Mumajesi

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 1st March 2008, 12:05

Na erdhi nė majė tė hundės

[You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Florjan Mumajesi, aktor figurant ne 90 perqind te klipeve te kengetareve shqiptare. Nuk eshte shfaqur vetem ne klipin e Luan Zhegut
Florjan Mumajesi na erdhi ne maje te hundes. Ėshtė kjo fraza qė dėgjon sot tek tė rinjtė e etur pėr muzikė, qė nė kohėn e lirė preferojnė tė ndjekin dy stacionet e vetme muzikore nė vend, “BBF” dhe “Supersonic TV”. Kudo ku sheh videoklipe kėngėsh tė reja, tė shfaqet sa hap e mbyll sytė vetėm Flori Mumajesi, a thua se nė Shqipėri janė zhdukur nga faqja e dheut kompozitorėt e tjerė! Ky njeri s'le vend pa futur hundet, i bindur se eshte ndonje yll seksi a diēka e ngjashme. Por Flori, si njė kopjues i denjė i muzikės sė Timberland, qė shkon deri tek mimika e lėvizjet qė bėn nėpėr klipe, duket se e ka marrė seriozisht kėtė punė. Sigurisht, pėr sa kohė nuk ka gjetur njė tjetėr formė pėr tė nxjerrė bukėn e gojės, ai do tė vazhdojė tė mbetet fytyra mė e atakuar nė televizionet shqiptare. Jo vetėm nė videot e shoqes sė tij, Sonit, nė atė tė grupit “The Dreams”, tė reperit “Big Basta”, tė mikeshės sė vet “Julka” …uffa!!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 14th February 2016, 13:49Shiko profilin e anėtarit


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi