Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » ♬ Muzika »
Solidarizohen motrat Libohova

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 21:00

Solidarizohen motrat Libohova

Ka kohė qė nuk janė parė tė kėndojnė bashkė, dhe publikun e gjithė fansat e tyre i kishte marrė malli t’i shihnin sėrish.
Dy motrat, Irma dhe Eranda Libohova janė gjendur nė skenė, duke kthyer nostalgjinė tek shikuesit ditėn e shpalljes sė Pavarėsisė sė Kosovės, datė nė tė cilėn njė koncert madhėshtor u organizua nė qendėr tė Tiranės, nė sheshin “Skėnderbej”. Kanė kėnduar kėngė tė repertorit tė tyre tė pėrbashkėt, ritme qė sollėn mjaft energji dhe publiku kėndonte bashkė me to. Duke shprehur entuziazmin pėr shpalljen e Kosovės si shtet i pavarur, Irma dhe Eranda kishin pikturuar edhe faqet pėr t’iu pėrshtatur atmosferės sė festės, bashkė me mijėra shqiptarė tė tjerė.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi