[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Shpallet fituesja e edicionit të katërt të Etheve: ajo është Kejsi Tola. Kejsi mori 4692 vota nga Shqipëria dhe Kosova. Një performancë te shkëlqyer pati edhe vajza që mori cmimin e dytë, Dorina Garuci. Ndersa vendin e trete e mbajti vajza nga Gjakova, Dorina Xerxa. Por sic dihet, në gara të tilla ka gjithmonë vetëm një të parë. Stafi i forumit atdheuynë i uron të gjithë finalistëve suksese te metejme!