Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 23:58

jam deshmitar i rrjedhes se forumit nga regjistrimi i anetarit te 50-tė, pas mejej jane srdhur edhe 65 te tjere, nga ata qe takova dhe ata qe erdhen kam kuptuar se dukush hyn ne forum per te bere numer postimesh, dikush per te sjellur risi , dikush per te kontribuar sinqerisht, dikush per t'u ushqyer nga google, dikush per t'u tallur me dikend, dikush per t'u argetuar e dikush per te gjetur edhe fatin e jetes...

dmth ka nivele te ndryshem forumistesh, kisha pasur deshire t'i lexoj opinionet tuaja pse ju hyni ne forum???Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 11th March 2008, 00:00

une hyj per ,te kaluare kohen edhe per te lexuar mendimet e tjerev keshtu qe kam kohe te mjftueshme ,e shikoj sa ja vlen me hyre ne forum ,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 19:09

Une hyra ne kete forum si pasoj e fteses qe me beri nje anetar i ketij forumi.
Fillimisht u futa si kureshtar per te pare se c'ishte
Kur hyra ne forum vura re qe pak prej tyre i njihja dhe me pare,sepse disa perdorin te njejtin emer ashtu sic bej edhe une.Te tjere i njoha sipas lokacionit te tyre dhe te tjere sipas firmes se tyre.
Pse frekuentoj une kete forum?
Sepse sic e kam thene ka elemente te shendosh ne brendesi te tij,qe ja vlen te diskutoshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 19:46

Thjesht,hy ne shume forume,me intereson te gjeje mendime te menquraShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th March 2008, 19:54

Hyj per te shkembyer mendime dhe ide me keta forumiste qe jane ketu pasi pak a shume i njoh...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 13th March 2008, 20:01

Hyj se e ka ndertuar nje shoku im kete forumShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 13th March 2008, 21:43

hyj per shoqeri dhe pikerisht per andin se ekam shok electronik ..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th March 2008, 21:45

hyj sepse kam shum deshire te lexoj mendime te lira edhe kam kohe te majftueshme per te gjen ketu ne forume ,Shiko profilin e anėtarit


#9

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 14th March 2008, 00:28

hyj sepse kame deshir tu pergjigjem pytjeve tua

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th March 2008, 04:10

gogu atehere ,pregaditu per pyetje ne te ardhemen ketu ne ket forum ,do te keshe pyetja nga tera temat e jetes .ne hyjm se forumi eshte edhe nji lloj relaksimi ,qe te kalon nga shtreset ditore qe mund te keshe .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st March 2008, 16:58

Hyj sepse me duket shume interesant dhe i ngrohte si forum.Kur jam e lodhur vij ketu per te gjetur shlodhje!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st March 2008, 18:32

hyjm ne ket forum sepse e gjejm vetvehten ketu .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st March 2008, 18:42

Jam regjistruar e treta ose e katerta se mbaj mend mire:D dhe hyra sepse e krijoi Andi fillimisht dhe tani sepse eshte bere forumi me i mire ne internet, qe ia vlen vertet!

Respekte Andi! Je 1sh! Shkel syrinShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st March 2008, 18:44

nuk die e sata kam gjen ket e din and,por e dije se nese nji dite nuk hyj ndiej nji munges qe dicka me mungon ,e ket kam vrjtur se ky forum eshte ber si pjes e dites sime .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 21st March 2008, 18:47

@XgirlX shkruajti:Jam regjistruar e treta ose e katerta se mbaj mend mire:D dhe hyra sepse e krijoi Andi fillimisht dhe tani sepse eshte bere forumi me i mire ne internet, qe ia vlen vertet!

Respekte Andi! Je 1sh! Shkel syrin
kete e thoni me gjith shpirt,apo....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 15:45

hyjm per te hequr merzin si edhe per tqen antar aktiv SmileShiko profilin e anėtaritFillestar
Fillestar

Posted prej 3rd March 2016, 16:08

Se them!
E kam sekretShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 3rd March 2016, 20:50

per argetim dhe komunikim me njerez nga te gjitha trevatShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd March 2016, 21:11

Per argetimShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 3rd March 2016, 21:14

njoh nje person qe e kam shum per zemer dhe ai eshte nje arsye me teperShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi