Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionPse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
jam deshmitar i rrjedhes se forumit nga regjistrimi i anetarit te 50-të, pas mejej jane srdhur edhe 65 te tjere, nga ata qe takova dhe ata qe erdhen kam kuptuar se dukush hyn ne forum per te bere numer postimesh, dikush per te sjellur risi , dikush per te kontribuar sinqerisht, dikush per t'u ushqyer nga google, dikush per t'u tallur me dikend, dikush per t'u argetuar e dikush per te gjetur edhe fatin e jetes...

dmth ka nivele te ndryshem forumistesh, kisha pasur deshire t'i lexoj opinionet tuaja pse ju hyni ne forum???

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
une hyj per ,te kaluare kohen edhe per te lexuar mendimet e tjerev keshtu qe kam kohe te mjftueshme ,e shikoj sa ja vlen me hyre ne forum ,

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
Une hyra ne kete forum si pasoj e fteses qe me beri nje anetar i ketij forumi.
Fillimisht u futa si kureshtar per te pare se c'ishte
Kur hyra ne forum vura re qe pak prej tyre i njihja dhe me pare,sepse disa perdorin te njejtin emer ashtu sic bej edhe une.Te tjere i njoha sipas lokacionit te tyre dhe te tjere sipas firmes se tyre.
Pse frekuentoj une kete forum?
Sepse sic e kam thene ka elemente te shendosh ne brendesi te tij,qe ja vlen te diskutosh

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
Thjesht,hy ne shume forume,me intereson te gjeje mendime te menqura

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
Hyj per te shkembyer mendime dhe ide me keta forumiste qe jane ketu pasi pak a shume i njoh...

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
Hyj se e ka ndertuar nje shoku im kete forum

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
hyj per shoqeri dhe pikerisht per andin se ekam shok electronik ..

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
hyj sepse kam shum deshire te lexoj mendime te lira edhe kam kohe te majftueshme per te gjen ketu ne forume ,

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
hyj sepse kame deshir tu pergjigjem pytjeve tua

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
gogu atehere ,pregaditu per pyetje ne te ardhemen ketu ne ket forum ,do te keshe pyetja nga tera temat e jetes .ne hyjm se forumi eshte edhe nji lloj relaksimi ,qe te kalon nga shtreset ditore qe mund te keshe .

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
Hyj sepse me duket shume interesant dhe i ngrohte si forum.Kur jam e lodhur vij ketu per te gjetur shlodhje!

Edituar për herë të fundit nga Andi në 21st March 2008, 17:01, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : Andi(gabim drejtshkrimor))

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
hyjm ne ket forum sepse e gjejm vetvehten ketu .

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
Jam regjistruar e treta ose e katerta se mbaj mend mire:D dhe hyra sepse e krijoi Andi fillimisht dhe tani sepse eshte bere forumi me i mire ne internet, qe ia vlen vertet!

Respekte Andi! Je 1sh! Shkel syrin

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
nuk die e sata kam gjen ket e din and,por e dije se nese nji dite nuk hyj ndiej nji munges qe dicka me mungon ,e ket kam vrjtur se ky forum eshte ber si pjes e dites sime .

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
@XgirlX shkruajti:
Jam regjistruar e treta ose e katerta se mbaj mend mire:D dhe hyra sepse e krijoi Andi fillimisht dhe tani sepse eshte bere forumi me i mire ne internet, qe ia vlen vertet!

Respekte Andi! Je 1sh! Shkel syrin

kete e thoni me gjith shpirt,apo....

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
hyjm per te hequr merzin si edhe per tqen antar aktiv Smile

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
Se them!
E kam sekret

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
per argetim dhe komunikim me njerez nga te gjitha trevat

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
Per argetim

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
njoh nje person qe e kam shum per zemer dhe ai eshte nje arsye me teper

descriptionRe: Pse hyni pikerisht ne forumin "zeriyt "?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi