Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionElvana shpallet femra më sexy

more_horiz
Elvana shpallet femra më sexy
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nje anketim ne internet e nxjerr kengetaren e re shume me lart se emra te tjere pretendente

Sipas një anketimi që ka bërë një sit tepër i klikuar në internet, rezulton që këngëtarja Elvana Gjata të ketë numrin më të madh të votave për femrën më seksi në muzikën shqiptare. Ajo ka lënë pas emra të tjerë të njohur, si Genta Ismaili, Adelina, Zanfina e shumë të tjera. Përpos këtij vlerësimi pozitiv, duket se vetë Elvana në muzikën e saj nuk i mëshon shumë aspektit të pamjes fizike, sepse ajo tashmë është një këngëtare e afirmuar që realizon hite të jashtëzakonshme, që kanë qëlluar në shijet e publikut të kudondodhur. Ndonëse ajo nuk bën pjesë në kategorinë e atyre vajzave që, për hir të komercialitetit, nxjerrin sa më shumë në pah format fizike, sërish Elvana ia ka dalë mbanë që të jetë më e klikuara në anketimin e realizuar, duke u shpallur kësisoj këngëtarja më seksi. Në anketimet e mëparshme janë pozicionuar për dy vjet me radhë Adelina Ismaili.

descriptionRe: Elvana shpallet femra më sexy

more_horiz
Dhe ne fakt eshte

descriptionRe: Elvana shpallet femra më sexy

more_horiz
Eshte, eshte...ate qe e ka e ka ajo, nuk ja hame dot hakun... Laughing

descriptionRe: Elvana shpallet femra më sexy

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi