Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Thenie filozofike

Share

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Gjithcka e mire e mbledhur me kujdes gjate shekujve udherrefyese per te ardhmen

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Njerezit jane te verber per gabimet e veta,por nuk jane kurre memece per gabimet e te tjreve.....

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Një nga gjërat e aktrimit është se të lejon që të jetosh jetën e njerëzve të tjerë, pa pasur nevojë të paguash çmimin.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Me mire te shohesh te ardhmen me otimizem dhe te gabosh, se sa te jesh pesimist e te kesh te drejte.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Ji vetvetja Smile

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Askush smun te te bej keq sesa i ben ti vetes Smile

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Korrektesia eshte virtyt i njeriut te emancipuar!

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
I Kerkova Zotit forc
e ai m dha veshtiresi per tu forcuar

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Forca e mendimit hy në punë më shumë se tehu i shpatës; prandaj ruaje atë dhe mbaje gati për ta përdorur në kohën e duhur

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Kur njeriu lind i sinqertë, mund të bëhet lehtë viktimë e një miqësie të djallëzuar..!

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Nuk gjendet asnjëherë mjaft kohë për të bërë çdo gjë, por gjendet mjaft kohë për të bërë gjërat më të rëndësishme.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Askush nuk mund të të bëhet më i huaj se njeriu që ke dashur dikur..!
|Eric Maria Remarque|

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
-Kam lindur duke qare kur te gjithe qeshnin. Do te vdes duke qeshur kur te gjithe do qajne!

-Me mire nje fund i deshperuar sesa nje deshperim pa fund.

-Te gjithe kerkojne nje mik, por asnje nuk provon te behet i tille.

-Uroj qe kur te vdes te shkoj ne parajse, sepse ferrin e jetova ketu.

-Mos qaj!!! Sepse ne bote ekziston gjithnje nje person qe jeton per
buzeqeshjen tende.
- Shume e vertete edhe per mua ne fakt dhe e di qe
kam nje person te tille


nga: Jim Morrison

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Vetem heshtja eshte e madhe, cdo gje tjeter
eshte dobesi.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Me mire eshte te luftosh dhe ta humbesh betejen , sesa te mos luftosh asnjehere - (Hegel)

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Mund Te Ishte Gjithcka Edhe Perfekte . Por Jeta s'shte perrall !

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Nuk ka asgjë më të bukur sesa një perqafim i sinqertë ♥

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Hakmarrja eshte si vdekja . . Heret apo vone vjen per te gjithe !

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Te gjithe kemi lindur per te qene te rendesishem per dike...

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Idioti flet per ate qe do te veproj…..
Egoisti flet per ate qe ka vepruar……..
Kurse inteligjenti vepron e nuk flet…….

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi