Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Thenie filozofike

Share

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Me gabime mëson njeriu"
Normale, duke i përmisuar gabimet
dhe mos i përsëritur më.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Beso, Duro, mos u Dorëzo!!

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Pa shoqeri askush s’do deshironte te jetoje, edhe po te kishte gjitha te mirat tjera.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Burr je, kur mban fjalen e dhen Smile

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Duhen shum mend,per tu marr me njerez te pamend Smile

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Dua te takoj dike,qe ka frik te me humbas

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Koha esht nje mesues i heshtur

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Kurr mos premtoni asgje ne jet por gjithmon punoni sikur te ishin premtime te dhena

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Njohja e vërtetë ke të bëjë jo me aparencën e gjërave, me faktet e thjeshta konkrete, por me thelbin e tyre.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Shum gjera na zhgenjejn e fillojm te mos besojm me ne asgje.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Ndonjeher duhet te largohemi nga gjithshka,per te par nese jemi dicka.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Jeto sikur do vdesesh neser dhe meso sikur do jetosh gjithmone.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
"E ndjeja stomakun te me lekundej si nje varke ne det me dallge. Isha keq fare, ndjehesha i padobishëm, me i trishtuar. Isha dashuruar me ate". Charles Bukowski

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Mos dashuro dhe as mos urre, mos premto dhe as mos beso verbërisht.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
- Po ece rrugës së përbaltur, tregojnë shenjat e këpucëve!

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Tani ekzistojne kompjuterat, akoma me shume kompjutera dhe te gjithe do ta ken nga nje, femijet 3 vjec do te ken kompjuter dhe te gjithe do te dijne gjithcka per gjithkend dhe keshtu nuk do duan me ti takojne.
Asnje nuk do te takoj asenje tjeter dhe te gjithe do te jene te burgosur ashtu si une tani.

Charles Bukowski

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Mos zgjidhni një rrugë pa pengesa, me siguri nuk do të të çojë askund.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi