Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Thenie filozofike

Share

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Dashuria nuk eshte asgje me shum se nje dhembje.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Poeti me i madh per dashurin eshte mungesa.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Fjala qe del nga zemra te duket enderr,se te tjeret ta thyjn ne mes.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Fjala nuk eshte fjal nese nuk e ndjen ate.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Ata qe nuk din te puthin puthin me se miri.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Askush nuk lind poet,por te gjith dashuria me emra i thrret.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Femra eshte e vetmja fuqi qe ndal nje mashkull. ahahahaha

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Te gjithve ke per tu shpallur lufte
Vetem nje ta kesh pran

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Gjithmon lufto mos u ndal per ate qe do,edhe nese te duhet djersa.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Asnjehere mos u ndal para pengesave ne jete...edhe ato jan prova qe duhet te kalosh me sukses dhe pa u trembur kurr per te ardhmen........

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Kurr mos ndaj hisen tende me te tjeret ,vetem ateher kur ndan fjalen per gjysem..

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Dashuris fali gjithcka se ajo te mban ne jet.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Heshtja te ben njeri(Te dallosh te miren nga e keqja dhe dashuria cfar kerkon)

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Askujte mos i premto gje ne jet ,puno sikur te ishin te gjitha premtime te dhena

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Tashethemet jan fillimi i cdo urrejtje

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Dhimbja e njeriut nuk eshte e pjeserishme por e gjithanshme.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Jeta eshte surpriz e fatit,kopsht i polemit te eres qe sjell lloj lloj farerash qe pas pak lulezojn vend e pa vend.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Dashuria duhet ngren ngapak ,qe mos te mbesim te uritur ne dite te re.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Te egrit kurr nuk mesoj te jetojn ne paqe

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Cdo ndarje njerzimit eshte urrejtje e vetvetes.

descriptionRe: Thenie filozofike

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi