Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Kenge te pavdekshme(Video clipe)

Share

descriptionKenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Cilet jane kenget qe nuk ju merziten asnjehere kur i degjoni?

Kenge qe ju japin gjithmone ate kenaqesine e pare...
...qe i pelqen gjithmone veshit tuaj;
dhe qe ju sjell emocion dhe ndjenja te vecanta!


Edituar për herë të fundit nga Andi në 14th March 2008, 08:55, edituar 2 herë gjithsej

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Ja disa kenge te pavdekshme

Dean martin Sway
[You must be registered and logged in to see this link.]

Michael buble - sway
[You must be registered and logged in to see this link.]

Fools Garden - Lemon Tree
[You must be registered and logged in to see this link.]

Leonard Cohen - Here it is
[You must be registered and logged in to see this link.]

PAVAROTTI & CELINE DION - I HATE YOU THEN I LOVE YOU
[You must be registered and logged in to see this link.]

Cancao do Mar
[You must be registered and logged in to see this link.]

Harem By Sarah Brightman
[You must be registered and logged in to see this link.]

Andrea Boceli- CON TE PARTIRO'
[You must be registered and logged in to see this link.]

Regresa ami-il divo
[You must be registered and logged in to see this link.]

Michael Bolton - All for Love
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Scorpions _*Wind of change*

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Celine Dion - 'Power of Love
'

[You must be registered and logged in to see this link.]


Edituar për herë të fundit nga MARY në 24th March 2008, 19:58, edituar 1 herë gjithsej

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Celine Dion -Think Twice
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Bonnie Tyler - Total Eclipse of The Heart

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Bonnie Tyler - Holding Out For A Hero

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Bonnie Tyler - Its A Heartache

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Survivor-eye of d tiger
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Michael Bolton When A Man Loves A Woman

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Bryan Adams- Everything I Do
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Bryan Adams Please Forgive Me

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
L'italiano-- Toto Cutugno
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Guns N' Roses - November Rain

[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz

descriptionRe: Kenge te pavdekshme(Video clipe)

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi