Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th March 2008, 12:55

Si dhe ku e mendoni veten tuaj pas nje periudhe 10 vjecare?? ...

Mendimet tuaja jane te mirepritura.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th March 2008, 12:57

Po filloj une e para...pas 10 vitesh e shikoj veten time me nje familje, e lumtur sigurisht, shpresoj te pakten Laughing ...me nje pune te mire, dhe sigurisht jo ne Shqiperi...nuk e di pse nuk e mendoj dot veten time ketu...dhe sigurisht qe do jem 10 vjet me e vjeter... SadShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 13th March 2008, 13:01

Do kesh dhe 4 - 5 femije LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th March 2008, 13:04

JO, 6 me mire...hahahaha...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 13th March 2008, 14:40

E imagjinoj veten time me te rritur,me ne fund te rritur...
Shume te lumtur,me prespektiven per femije!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 16:48

10 vjete me te rritur (PLAKUR)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 13th March 2008, 18:52

se diShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 20:15

dhjete vite me i moshuar!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th March 2008, 21:29

une mendoj te behem gjyshe pas dhjet viteve ,keshtu qe gjyshe por jo e plakur ,nji gjyshe si me pasun 30 vjet kjo eshte ajo qe vjen pas 10 viteve tek une .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 13th March 2008, 21:34

e imagjinoj veten mbas 10 viteve nje bashkshorte e dikuj ,nene e femijve te mi....Shiko profilin e anėtarit


#11

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 18th March 2008, 01:37

Pas 1o viteve mendoj nje epitaf te shkruar, nga nje poet i keti forumi

#12

Guest

avatar
Vizitor

Posted prej 19th March 2008, 13:45

E imagjinoj ose...e parashikoj qe djemte e mi te jene bere burra dhe une te jem ne lulzim te jetes!

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st March 2008, 01:05

pas 10 viteve mendoj te jem me 6 nipa .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 29th March 2008, 20:45

Nje grua ne karriere veshur me prada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th March 2008, 22:06

flaka ,do te kemi besim ne ju se do ti mbrrini ato qellime qe i veni vetes suaj .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th March 2008, 22:55

Pas 10 vjetesh...Ne pune, me njeriun e zemres ne krah..pse jo dhe me nje femij te bukur Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th March 2008, 00:56

XgirlX
mega super pas 10 vjetve apo dy binjak mund te jen ,
ide e mire urojm realizim e plotsim fati .
une pas 10 vjetve nji gjyshe e mire me nipa duke tregue prralla .Shiko profilin e anėtarit


#18

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 30th March 2008, 09:11

si meteor

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 30th March 2008, 13:44

@Anaa shkruajti:XgirlX
mega super pas 10 vjetve apo dy binjak mund te jen ,
ide e mire urojm realizim e plotsim fati .
une pas 10 vjetve nji gjyshe e mire me nipa duke tregue prralla .

I kam fiksim binjaket Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 2nd April 2008, 18:55

@XgirlX shkruajti:
@Anaa shkruajti:XgirlX
mega super pas 10 vjetve apo dy binjak mund te jen ,
ide e mire urojm realizim e plotsim fati .
une pas 10 vjetve nji gjyshe e mire me nipa duke tregue prralla .

I kam fiksim binjaket Very Happy
Mbase te plotesohet deshira pas 10 vjetesh XgirlXShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi