Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

Share

descriptionSi e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Si dhe ku e mendoni veten tuaj pas nje periudhe 10 vjecare?? ...

Mendimet tuaja jane te mirepritura.

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Po filloj une e para...pas 10 vitesh e shikoj veten time me nje familje, e lumtur sigurisht, shpresoj te pakten Laughing ...me nje pune te mire, dhe sigurisht jo ne Shqiperi...nuk e di pse nuk e mendoj dot veten time ketu...dhe sigurisht qe do jem 10 vjet me e vjeter... Sad

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Do kesh dhe 4 - 5 femije Laughing

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
JO, 6 me mire...hahahaha...

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
E imagjinoj veten time me te rritur,me ne fund te rritur...
Shume te lumtur,me prespektiven per femije!

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
10 vjete me te rritur (PLAKUR)

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
se di

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
dhjete vite me i moshuar!

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
une mendoj te behem gjyshe pas dhjet viteve ,keshtu qe gjyshe por jo e plakur ,nji gjyshe si me pasun 30 vjet kjo eshte ajo qe vjen pas 10 viteve tek une .

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
e imagjinoj veten mbas 10 viteve nje bashkshorte e dikuj ,nene e femijve te mi....

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Pas 1o viteve mendoj nje epitaf te shkruar, nga nje poet i keti forumi

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
E imagjinoj ose...e parashikoj qe djemte e mi te jene bere burra dhe une te jem ne lulzim te jetes!

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
pas 10 viteve mendoj te jem me 6 nipa .

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Nje grua ne karriere veshur me prada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
flaka ,do te kemi besim ne ju se do ti mbrrini ato qellime qe i veni vetes suaj .

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Pas 10 vjetesh...Ne pune, me njeriun e zemres ne krah..pse jo dhe me nje femij te bukur Very Happy

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
XgirlX
mega super pas 10 vjetve apo dy binjak mund te jen ,
ide e mire urojm realizim e plotsim fati .
une pas 10 vjetve nji gjyshe e mire me nipa duke tregue prralla .

descriptionAnonymous

more_horiz
si meteor

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
@Anaa shkruajti:
XgirlX
mega super pas 10 vjetve apo dy binjak mund te jen ,
ide e mire urojm realizim e plotsim fati .
une pas 10 vjetve nji gjyshe e mire me nipa duke tregue prralla .


I kam fiksim binjaket Very Happy

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
@XgirlX shkruajti:
@Anaa shkruajti:
XgirlX
mega super pas 10 vjetve apo dy binjak mund te jen ,
ide e mire urojm realizim e plotsim fati .
une pas 10 vjetve nji gjyshe e mire me nipa duke tregue prralla .


I kam fiksim binjaket Very Happy
Mbase te plotesohet deshira pas 10 vjetesh XgirlX

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi