Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

Share

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
pas 10 viteve grua e dikujt..nen dhe sdi me teper ..

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
brune si tani sigurisht...pa thinja akoma edhe pas 10 vjetesh.... Very Happy

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
buRRe

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
10 vjet me e rritur

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Me floke te thinjura Smile

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Jo me bastun. 

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
besoj se e martuar me ndonje femij Smile

descriptionRe: Si e mendoni veten tuaj pas 10 vitesh???

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi