Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
deshira juaj e flakt qe doni te arritni ne jet ???

Share

avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 13th March 2008, 21:22

cila eshte deshira juaj e flakt ta arrini ne jet ???


un ta kry fakultetin ???Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 13th March 2008, 21:26

Te jeme nje njeri i denje i shoqerise shqiptareShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 13th March 2008, 21:30

shendettin edhe te ndihmoj ata qe skan te jem humanitare e njerezve te varfere .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 13th March 2008, 21:50

Te jem e lumtur me familjen time dhe ata te ndihen krenare per mua.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 13th March 2008, 23:18

s'kam dicka te veqantė pos te kam shendetin dhe ta shoh popullin shqiptarė te bashkuar!Shiko profilin e anėtarit


#6

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 14th March 2008, 00:35

une e kam nje qe pothuaj sr e kam arritur te behem doktor

edhe siē e tha parafolsi ta shoh popullin shqiptar te bashkuar

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 14th March 2008, 04:30

deshira jeme ne jet duhet te jet pos shnedetiti edhe ato qe kam shkrue me larte te kem edhe shkopin magjik ne dore ,ku atje ku ska uje te ju dergoj uje ,ku atje ska energji te rrymes te ju sjell e keshtu ti bej krejt njerzit e kenaqur e me te mira materiale dhe mos te ket njerze qe te vuejn per asgje ,ata qe jan kriminel te gjithe ti dergoj ne burgje ku do te prodhojn ushqime vendore per aq sA E MERITOJN QE KAN BER KRMIMINShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st March 2008, 16:53

Te behem mjeke pediatre ose veterinere po me duket s'do realizohet gje.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 21st March 2008, 20:56

cdo njeri ka ven vetes disa cile ti mbrrij ne jet ato mund te jen te shumta ,keshtu cili i pare do te jet shendeti dhe familja ,pastaj mveret nga profesioni qe ka .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 21st March 2008, 23:55

Te largohem nga Shqiperia, USA-n e kam enderr..!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


#11

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 22nd March 2008, 01:53

Gėzohem kur arrij nga rruget e largėta tė jetės te kthehem ne shtepine time !

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 22nd March 2008, 02:32

deshira e ime e flaket qe do ta arrija ne jet do te ishte bashkimi i shqiperis natyrale .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd March 2008, 14:32

tejetoj me ndere,ky do te jete kapitali me i madhShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd March 2008, 18:33

Te jem nje njeri i denj per shoqerine ,dhe te rrit femijet dhe te jene edhe ata te denje per shoqerineShiko profilin e anėtarit


#15

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 22nd March 2008, 21:02

Sidoqoftė e fundit me nder apo pa tė , Tė bashkohen gjithė trojet shqiptare pėr tė cilat ėshtė derdhur gjak ! Ata qė duan tė jetojnė jashtė kėsaj dėshire, si tė duan le tė gjykojnė :

Ty Shqipėri tė qofsha fal
Tė kam nėnė e mė ke djal !

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 15:47

Tmbaroj shkollen e te gjej nje pun SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd March 2016, 15:58

Kame arrijt mjaft,nga ana profesionale nuk kerkoj me teper...Kurse jeta kerkon edhe gjerat tjera veq profesionit,tek ato kame stagnuar....Shiko profilin e anėtaritFillestar
Fillestar

Posted prej 3rd March 2016, 16:00

Te kem 5 dashnore Perqesh ,nje piano,e leke  te iki me pushime.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm

Posted prej 3rd March 2016, 17:15

te kem lek ti bej dashnore te gjithaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 11th June 2016, 12:22

tkem nje karrier te sukseshmeShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi