Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


gjeagjeza

Share

descriptiongjeagjeza

more_horiz
GJeagjeze eshte mo gjeagjeze Very Happy Very Happy Very Happy

Ne nje autobus kane hipur 7 nxenes,
Secili nxenesit ka 7 canta,
Secila cante ka 7 mace te medhaja,
Secila mace e madhe ka nga 7 mace te vogla,
Secila mace ka 4 kembe.

Sa kembe jane gjithsej ne autobus?

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
@XgirlX shkruajti:
GJeagjeze eshte mo gjeagjeze Very Happy Very Happy Very Happy

Ne nje autobus kane hipur 7 nxenes,
Secili nxenesit ka 7 canta,
Secila cante ka 7 mace te medhaja,
Secila mace e madhe ka nga 7 mace te vogla,
Secila mace ka 4 kembe.

Sa kembe jane gjithsej ne autobus?


10976 kembe macesh + 14 tenxenseve

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
si e gjete ? se pertoj ti bej veprimet Very Happy

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
si nr aq del me duket

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Kur i lidh ,ikin
kur i zgjidh,rrine


Kush eshte?

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
kepuca
diten fish ,fish
eh naten ha mishe
kush eshte

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Hija e njeriut....(nuk jam i sigurt)

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
jo eshte jargani

bjen ne uje e nuk laget

gjeni ?

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Dielli

C'eshte jargani?(Nuk e di kuptimin,dashnori?)

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
jargani eshte aj qe mbulohemi kur flejm
sepse diten rrin i paluer dhe naten e hedh njeriu mbi vete e mbulohet mos te ket ftofte .

shkon me pir uje
kethehet pa pire

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Nuk e di me ndihmo

Jane shtate motra vene e vine
njera-tjetren se arrine

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
nardlushnja
eshte kumona e lopes
mos jan shtizat qe mbarojn qorape me akrelik.

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Ditet e javes
ke dhjete,vendos edhe dhjete ,dhe mbeten prare dhjete

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
eshte nje fjale e vetme ne gjuhen Shqipe ,e cila ndryshe shkruhet dhe ndryshe lexohet.
A e gjeni dot se cila eshte?

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Si xixëllonja
Natën ndrijnë
Kur lindë dielli
Vallë ku rrijnë?

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Herë si drapër
Herë si bukë
Nuk nxenë fare
Terrin zhdukë.

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Po të kesh
Supervesh
Merresh vesh
Me Kurvelesh.

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Herë si drapër
Herë si bukë
Nuk nxenë fare
Terrin zhdukë.

kjo eshte hena

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Të përshëndes Anaa
Vërtet, kjo është hëna.

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
5 vllezer sillen rreth bunari e nuk bijen
gjeni se cfar eshte ?

descriptionRe: gjeagjeza

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi