Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Humor - Gjeagjeza - Lojra »
gjeagjeza

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 31st December 2007, 00:19

GJeagjeze eshte mo gjeagjeze Very Happy Very Happy Very Happy

Ne nje autobus kane hipur 7 nxenes,
Secili nxenesit ka 7 canta,
Secila cante ka 7 mace te medhaja,
Secila mace e madhe ka nga 7 mace te vogla,
Secila mace ka 4 kembe.

Sa kembe jane gjithsej ne autobus?Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 1st January 2008, 20:43

@XgirlX shkruajti:GJeagjeze eshte mo gjeagjeze Very Happy Very Happy Very Happy

Ne nje autobus kane hipur 7 nxenes,
Secili nxenesit ka 7 canta,
Secila cante ka 7 mace te medhaja,
Secila mace e madhe ka nga 7 mace te vogla,
Secila mace ka 4 kembe.

Sa kembe jane gjithsej ne autobus?

10976 kembe macesh + 14 tenxenseveShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 1st January 2008, 21:06

si e gjete ? se pertoj ti bej veprimet Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 1st January 2008, 21:09

si nr aq del me duketShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th February 2008, 20:16

Kur i lidh ,ikin
kur i zgjidh,rrine


Kush eshte?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th February 2008, 20:26

kepuca
diten fish ,fish
eh naten ha mishe
kush eshteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th February 2008, 20:29

Hija e njeriut....(nuk jam i sigurt)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th February 2008, 20:31

jo eshte jargani

bjen ne uje e nuk laget

gjeni ?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th February 2008, 20:33

Dielli

C'eshte jargani?(Nuk e di kuptimin,dashnori?)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th February 2008, 20:36

jargani eshte aj qe mbulohemi kur flejm
sepse diten rrin i paluer dhe naten e hedh njeriu mbi vete e mbulohet mos te ket ftofte .

shkon me pir uje
kethehet pa pireShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th February 2008, 20:51

Nuk e di me ndihmo

Jane shtate motra vene e vine
njera-tjetren se arrineShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th February 2008, 20:53

nardlushnja
eshte kumona e lopes
mos jan shtizat qe mbarojn qorape me akrelik.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th February 2008, 20:55

Ditet e javes
ke dhjete,vendos edhe dhjete ,dhe mbeten prare dhjeteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th March 2008, 18:58

eshte nje fjale e vetme ne gjuhen Shqipe ,e cila ndryshe shkruhet dhe ndryshe lexohet.
A e gjeni dot se cila eshte?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 30th March 2008, 18:28

Si xixėllonja
Natėn ndrijnė
Kur lindė dielli
Vallė ku rrijnė?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 30th March 2008, 18:29

Herė si drapėr
Herė si bukė
Nuk nxenė fare
Terrin zhdukė.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 30th March 2008, 18:31

Po tė kesh
Supervesh
Merresh vesh
Me Kurvelesh.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th March 2008, 18:37

Herė si drapėr
Herė si bukė
Nuk nxenė fare
Terrin zhdukė.

kjo eshte henaShiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 31st March 2008, 02:22

Tė pėrshėndes Anaa
Vėrtet, kjo ėshtė hėna.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 31st March 2008, 12:58

5 vllezer sillen rreth bunari e nuk bijen
gjeni se cfar eshte ?Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi