Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionBlero thyen rregullat e komunikacionit- dënohet nga policia

more_horiz
Blero thyen rregullat e komunikacionit- dënohet nga policia

[You must be registered and logged in to see this image.]

Këngëtari kosovar Blero, duket të jetë i pari nga bota e shoubizit kosovar që ka provuar fuqinë e ligjit të ri për rregullat në komunikacion.

Tri ditë më parë, në afërsi të ndërtesës qendrore të PTK-së në kryeqytet, këngëtari është ndalur nga policia për shkak të thyerjes së rregullave të trafikut.

Sipas dëshmitarëve të rastit, procedura për shqiptimin e dënimit për këngëtarin duket të ketë zgjatur rreth 20 minuta. Ai është dënuar për tejkalim shpejtësie, për mungesë të vënies së rripit të sigurisë, dhe për bisedë me telefon celular gjatë drejtimit të automjetit.

descriptionRe: Blero thyen rregullat e komunikacionit- dënohet nga policia

more_horiz
Ligji eshte njesoj per te tere, si per njerezit e thjeshte ashtu edhe per njerezit e famshem. Keshtu qe keta te fundit nuk duhet te marrin superxhiro.

descriptionRe: Blero thyen rregullat e komunikacionit- dënohet nga policia

more_horiz
Le te shpresojme qe ligjet ne kosove te zbatohen dhe te mos marrin shembull nga shqipetaret e shqiperise

descriptionRe: Blero thyen rregullat e komunikacionit- dënohet nga policia

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi