Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionPërshëndetje me këngë e tinguj

more_horiz
TEMA:
PERSHENDETNI ANTARET QE KENI PERZEMER ME KENGE DHE TINGUJ


Per ty atdhe-
https://www.youtube.com/watch?v=sEGJx-XtrI4

Pershendetje per:antaret e forumit Atdheuuyne

descriptionRe: Përshëndetje me këngë e tinguj

more_horiz
Per ty qe te kam xhan fffffffffffffffffffffffffff
Jam Ketu
https://www.youtube.com/watch?v=Xh6MoAXCx3w

descriptionRe: Përshëndetje me këngë e tinguj

more_horiz
Keta per veten time,

https://www.youtube.com/watch?v=SY5KJdWpj2Y

https://www.youtube.com/watch?v=3P2_f1XCMC0

descriptionRe: Përshëndetje me këngë e tinguj

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi