Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
MJAFT!!!

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2008, 11:07

*
POPULAR

Thoni MJAFT per gjerat qe nuk i duroni dot, per ato gjera qe ju bejne te merziteni, qe ju ngrene nervat,   po pse jo dhe per ata njerez  qe ju merzisin.

Po e filloj une e para....

Mjaft kohes me shi....  Very HappyShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 11:16

*
POPULAR

Mjaft kurseve Very HappyShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2008, 11:19

Mjaft u ankova.... Laughing LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 22nd March 2008, 11:52

mjafte genjeve
mjafte shetite ,
mjafte ke fjetur.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd March 2008, 14:13

mjaft me pushimeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2008, 14:32

Mjaft me me korrupsion neper institucione shteterore.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 14:52

mjaft me iluzione!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 22nd March 2008, 15:07

Mjaft pasurimit te paligjshem te qeveritareve dhe njerezeve te tyneShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2008, 15:13

MJAFT me me perrallat e qeveritareve!!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 15:22

*
POPULAR

Mjaft edhe me politiken per pushtet nga opozita!

mjaft me politikė sepse eshte lemia me e ndyte ...!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd March 2008, 16:48

*
POPULAR

Mjafte me shpifjeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2008, 15:59

Mjaft me monotonine....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd March 2008, 17:25

*
POPULAR

Mjafte me kopjime nga google .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 23rd March 2008, 19:45

Mjaft me hipokrizineShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2008, 20:09

Mjaft me me pushime...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 23rd March 2008, 20:45

Mjaft me gjum!
zgjohuni...!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd March 2008, 20:47

Mjafte me vonesa
Ne ju duam ketuShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 23rd March 2008, 20:55

Mjaft egoizmitShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2008, 21:07

mjaft vuajtjeve te popullit tone!!!!!!!Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd March 2008, 21:08

Mjafte me justifikimeShiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 7)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi