Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

#1

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2008, 11:07

 

*
POPULAR

Thoni MJAFT per gjerat qe nuk i duroni dot, per ato gjera qe ju bejne te merziteni, qe ju ngrene nervat,   po pse jo dhe per ata njerez  qe ju merzisin.

Po e filloj une e para....

Mjaft kohes me shi....  Very Happyhttp://www.zeriyt.net


#2

XgirlX

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 11:16

 

*
POPULAR

Mjaft kurseve Very Happyhttp://albo-youth.gooforum.com


#3

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2008, 11:19

 
Mjaft u ankova.... Laughing Laughinghttp://www.zeriyt.net


#4

Anaa

avatar
 
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 22nd March 2008, 11:52

 
mjafte genjeve
mjafte shetite ,
mjafte ke fjetur.

#5

shaban cakolli

avatar
 
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd March 2008, 14:13

 
mjaft me pushime

#6

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2008, 14:32

 
Mjaft me me korrupsion neper institucione shteterore.http://www.zeriyt.net


#7

Albini

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 14:52

 
mjaft me iluzione!

#8

CLICHE

avatar
 
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 22nd March 2008, 15:07

 
Mjaft pasurimit te paligjshem te qeveritareve dhe njerezeve te tyne

#9

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 22nd March 2008, 15:13

 
MJAFT me me perrallat e qeveritareve!!http://www.zeriyt.net


#10

Albini

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 15:22

 

*
POPULAR

Mjaft edhe me politiken per pushtet nga opozita!

mjaft me politikė sepse eshte lemia me e ndyte ...!!!

#11

nardlushnja

avatar
 
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 22nd March 2008, 16:48

 

*
POPULAR

Mjafte me shpifje

#12

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2008, 15:59

 
Mjaft me monotonine....http://www.zeriyt.net


#13

Anaa

avatar
 
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 23rd March 2008, 17:25

 

*
POPULAR

Mjafte me kopjime nga google .

#14

Fllad

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 23rd March 2008, 19:45

 
Mjaft me hipokrizine

#15

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2008, 20:09

 
Mjaft me me pushime...http://www.zeriyt.net


#16

Albini

avatar
 
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 23rd March 2008, 20:45

 
Mjaft me gjum!
zgjohuni...!

#17

nardlushnja

avatar
 
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd March 2008, 20:47

 
Mjafte me vonesa
Ne ju duam ketu

#18

Admin

avatar
 
Administrator
Administrator

Posted prej 23rd March 2008, 20:55

 
Mjaft egoizmithttp://www.zeriyt.net/


#19

Mary

avatar
 
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2008, 21:07

 
mjaft vuajtjeve te popullit tone!!!!!!!http://www.zeriyt.net


#20

nardlushnja

avatar
 
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd March 2008, 21:08

 
Mjafte me justifikime

Mesazh (Faqja 1 e 7)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi