Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptioncfar imazhi kan shqiptaret ne bote

more_horiz
ne duhet te flasim se mendoj kemi krijue nji imazh te mire ne bote si shqiptare dhe mendoj se se shpejti edhe shqiparija do te hyj ne nato keshtu dite te mira do te vin edhe per ne ,dhe kemi hjekur ate te keqe qe naj mbolli komunizmi dhe serrbija me vite tash veq jo eshte mebtur nji gjurm dhe botaperparimtare dhe demokratike ka kthye syte nga shqiptret ti respektoj si miq dhe si aleate bashk me ameriken .

descriptionRe: cfar imazhi kan shqiptaret ne bote

more_horiz
Dicka sikur po ndryshon, gjithsesi shumica e vendeve na quajne si njerez te vendeve te 3-ta dhe me "bisht".

descriptionRe: cfar imazhi kan shqiptaret ne bote

more_horiz
Punojnë të tjerit , dhe ne kundër imazhit tonë !

descriptionRe: cfar imazhi kan shqiptaret ne bote

more_horiz
Mendimi im eshte se nuk kemi imazh te mire neper bote.

descriptionRe: cfar imazhi kan shqiptaret ne bote

more_horiz
Imazhin tone e ndryshojme ne dhe vetem ne.

descriptionRe: cfar imazhi kan shqiptaret ne bote

more_horiz
Imazh te keq npergjithsi na quajn "mafie"

descriptionRe: cfar imazhi kan shqiptaret ne bote

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi