Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionDiferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Ne nje shkrim te nje gazete lexova qe diferenca ideale nuk eshte 3-4-5 vjete ,po 15 vjete rrumbullak.Kjo diference sipas nje studimi te Universitetit te Vjenes.
Te them te drejten une mendoj se eshte nje diference e madhe.
Studimi mendoj se duhet te kryhet edhe nje here ,duke marre per baze se sot ka edhe femra te medha ne moshe qe u pejqejne djem te rinj

Ju si mendoni .Cila do te ishte diferenca ideale?

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Diferenca ideale per mendimin tim eshte nga 3 deri ne 7 vjet...

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
diferenca ideale eshte mos te kaloj mbi 6 vite

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
@Nardlushnja shkruajti:
Ne nje shkrim te nje gazete lexova qe diferenca ideale nuk eshte 3-4-5 vjete ,po 15 vjete rrumbullak.Kjo diference sipas nje studimi te Universitetit te Vjenes.
Te them te drejten une mendoj se eshte nje diference e madhe.
Studimi mendoj se duhet te kryhet edhe nje here ,duke marre per baze se sot ka edhe femra te medha ne moshe qe u pejqejne djem te rinj

Ju si mendoni .Cila do te ishte diferenca ideale?

Personalisht jam kunder lidhjeve ku femra te jete me e madhe se mashkulli...

15sic thone keta shkencetaret..si shume i bie:D Per veten do me pelqente qe mashkulli te jete 3-9 , hajt dhe 10 vjet :Very Happy as me shume as me pak

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Dashuria s'njeh moshe

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Andi shkruajti:
Dashuria s'njeh moshe


dakordohem por per nje jete me te gjate diferenca mund tejet deri ne 7 vite

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Eshte e vertete qe nuk njeh moshe
Ketu ne greqi ka vajza 20 vjece te" dashuruara" me 70 vjecare

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
@Nardlushnja shkruajti:
Eshte e vertete qe nuk njeh moshe
Ketu ne greqi ka vajza 20 vjece te" dashuruara" me 70 vjecare


kjo qe ju e thoni eshte dashuri interesi jo dashuri e mirefilltë apo jo?

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Ate doja te tregoja
Qe nuk njeh moshe ,por njeh inters

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Dashuria mund te tolerohet vetëm në dimensionin :

1. Zogu me zogun , dmth, beqaresha beqari,
2. Dertliu me dertliun, ato dhe ata që kanë ndarje nga vdekjet e bashkëshortëve, ose të natyrave të tjera, dhe
3. Kalit të zi mos i hip ! Analizoni kush janë ato!

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Kali i zi Cfare simbolizon???

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Andi shkruajti:
Dashuria s'njeh moshe


po..por gjithsesi duhet te kete 1fare limiti..

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Epo ne nuk mund te percaktojme limitet, se i bie ti themi ati qe kalon limitin stop ska dashuri per ty.

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
mendoj deri ne 5vjet normalisht,nqs eshte shume shuume e madhe max 10 vjet.
Sipas statistikave meshkujt e kane dhe jetegjatesine me te vogel se femrat.Imagjinoni 15vjet pleqeri vetem!!!

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Andi shkruajti:
Epo ne nuk mund te percaktojme limitet, se i bie ti themi ati qe kalon limitin stop ska dashuri per ty.
epo do bejm dhe ndo1 perjashtim ca ti bejm atij Very Happy

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Mendoj se deri ne 5 vjet me shum jo se nuk i ka hije Shkel syrin

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Black shkruajti:
Mendoj se deri ne 5 vjet me shum jo se nuk i ka hije Shkel syrin
5 vjet me e madhe gruaja?

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
3-5 burri me i madh se gruje

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Dashuria nuk njeh moshe

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
5

descriptionRe: Diferenca ideale burre -grua.Si mendoni

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi