Forumi Zeri YT! » Shkencat Ekzakte » Kuriozitete »
Bankomati zemėrgjerė

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 22nd March 2008, 19:19

Njė bankomat britanik ėshtė bėrė atraksion i vėrtetė pasi qė kėto ditė ka filluar tė jap dy herė mė shumė para, sesa qė i ėshtė kėrkuar.Bankomati para njė supermarketi nė qytetin Hal, nė veri tė Anglisė, ka filluar tė jap shuma dy herė mė tė mėdha tė martėn pasdite, dhe kėshtu ka vazhduar pėr disa orė. Gjatė kėsaj kohe, qindra njerėz kanė pritur nė radhė pėr tė shfrytėzuar prishjen. Ata tė cilėt, sa pėr ilustrim, kanė kėrkuar 300 funte kanė marrė 600 dhe faturėn nė tė cilėn shkruante se kanė tėrhequr 300 funte.

Pas disa orėve, aparati ka mbetur pa para. Policia ka pohuar se ata tė cilėt e kanė shfrytėzuar rastin do tė pėrballen me ndjekje, por vetėm nėse operatori i bankomatit bėn njė kėrkesė tė tillė.Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi