Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

Share

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 6th January 2008, 04:18

mendoj se sod ka shum pak miq dhe shoke te vertet dhe duhet te kemi shum kujdes sepse bota eshte e mbushur me hipokrizi .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 23rd January 2008, 19:34

Fjala e urtė thotė:Miku i mirė njihet nė ditė tė vėshtira.Tė bėsh mik,sė pari duhesh tė jeshė vet mik,por edhe mikun nuk mund tė zgjedhish brenda ditės,nevojitet stėrvitje tė kuptosh me kend ke miqėsi.Fillimisht miqėsia nuk ka vend te asnjėra palė,po qė mundohen njėri -tjetrin tė e mbajnė me fraza diplomatike,pėr tė realizuar interesat tuaja nė kurriz tė atij qė e emėron pėr mik.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 30th May 2008, 22:51

edhe une kam te njejtin mendim si shabani...miku i mire ne dite te veshtira duket dhe ne momente te veshtira.....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 31st May 2008, 23:36

Mik i mire eshte ai qe hyn kur te tjeret dalin!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 1st June 2008, 23:18

Vjen nje dite dhe e njeh mikun dhe shokun e vertetShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd June 2008, 17:05

VeshtireShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 6th June 2008, 05:22

Miqsia e vertete eshte e drejte dhe e guximshme.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 29th January 2016, 10:06

Na ishte njehere-----Perralla me mbretin...

Ndrruan koherat,nuk mund t'i dallosh dot,brenda nje shpejtesie te papare ndrrojne....Fatkeqesisht..Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 3rd February 2016, 08:42

Shoku i vertete te thote perballe qe fytyra jote eshte bere e piste!
Ndersa ne mungesen tende te mbron krahet qe te tjeret mos ta baltosin.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 2nd March 2016, 14:10

Miqt e vertet te ndricojn ateher kur ke nevoj me shum nevoj per ndihmShiko profilin e anėtarit


#11

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi