Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionSi mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
mendoj se sod ka shum pak miq dhe shoke te vertet dhe duhet te kemi shum kujdes sepse bota eshte e mbushur me hipokrizi .

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
Fjala e urtë thotë:Miku i mirë njihet në ditë të vështira.Të bësh mik,së pari duhesh të jeshë vet mik,por edhe mikun nuk mund të zgjedhish brenda ditës,nevojitet stërvitje të kuptosh me kend ke miqësi.Fillimisht miqësia nuk ka vend te asnjëra palë,po që mundohen njëri -tjetrin të e mbajnë me fraza diplomatike,për të realizuar interesat tuaja në kurriz të atij që e emëron për mik.

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
edhe une kam te njejtin mendim si shabani...miku i mire ne dite te veshtira duket dhe ne momente te veshtira.....

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
Mik i mire eshte ai qe hyn kur te tjeret dalin!

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
Vjen nje dite dhe e njeh mikun dhe shokun e vertet

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
Veshtire

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
Miqsia e vertete eshte e drejte dhe e guximshme.

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
Na ishte njehere-----Perralla me mbretin...

Ndrruan koherat,nuk mund t'i dallosh dot,brenda nje shpejtesie te papare ndrrojne....Fatkeqesisht..

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
Shoku i vertete te thote perballe qe fytyra jote eshte bere e piste!
Ndersa ne mungesen tende te mbron krahet qe te tjeret mos ta baltosin.

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
Miqt e vertet te ndricojn ateher kur ke nevoj me shum nevoj per ndihm

descriptionRe: Si mund te dalloni miqt dhe shoket e vertete

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi