Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » ♬ Muzika »
Adelina dhe Shpati nė top listėn e videove mė tė shikuara

Share

avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 23rd March 2008, 16:08

Adelina dhe Shpati nė top listėn e videove mė tė shikuara

[You must be registered and logged in to see this image.]
Tre vendet e para nė listėn e videove mė tė shikuara nė you tube shkojnė tek kėngėtarėt kosovarė. Ēuditėrisht mė i klikuari ėshtė Shpat Kasapi dhe videoja e kėngės “Sonte do tė
pi”. Edhe pse disa nga bukuroshet shqiptare e kosovare kanė lanccuar kėngė tė reja nė kėtė fillim viti njė mashkull ka arritur tė tėrheqė mė shumė vėmendjen e publikut. kėshtu
videoklipi i Shpatit ka qenė mė i shikuar edhe nė raport me videot e reja tė Adelinės, Zanfinės, Ēiljetės apo Ingrit Gjonit. Nė vendin e dytė qėndron sėrish njė bashkėpunim
kėngėtarėsh kosovarė. Kėnga “All Night” e kėnduar nga Etno Engjujt, Lyrical Son, Kaos, Besnik Qaka ka lėnė pas nė vendin e tretė klipin e kėngėtares sė njohur kosovare Adelina Ismajli dhe kėngėn dedikuar tė dashurit tė saj, “Trimit tim”. Megjithatė duke llogaritur faktin, qė tė gjitha kėto klipe nuk janė postuar nė internet nė tė njėjtėn kohė, vlen pėr t’u theksuar qė klipi i Adelina Ismajlit ka pasur numrin mė tė madh yt klikimeve nė harkun
mė tė shkurtėr kohor. 46.814 vizitorė brenda 10 ditėve, ndėrsa klipet e vendit tė parė dhe tė dytė, kanė mė shumė se njė muaj, qė qėndrojnė nė internet. Sipas albaniac, qė publikun tė dhėnat nė internet, videoja e Shpatit numėron 84.228 klikime, vendi i dytė shėnon
47.111 vizita dhe Adelina ka tėrhequr vėmendjen e 46 814 fansave.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi