Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

Share

Shko tek faqja : 1, 2  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 6th January 2008, 04:20

si do te vepronit ne raste te vdekjes se te dashurit apo te dashures ,une mendoj se jeta vazhdon dhe duhet me nji fjal i gjalli me te gjallin dhe i vdekuri me te vdekurin .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 31st January 2008, 21:25

mos e bene zot,do te vuaja disa kohė,por do tė martohesha!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 1st February 2008, 14:27

Po ca jane kto tema kaq te dhimbshme more Anaa.Sdi si do kisha ba SadShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 3rd February 2008, 12:48

Sigurisht humbja e personit te zemres te ben te vuash, dhe per momentin nuk e di dhe as qe dua ta mendoj se si do beja.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 3rd February 2008, 13:44

ne kete teme jam pergjegjur ne 2 forume tjera, pra dihet se po i kopjojme te tjeret me tema sikur te ishim kengetarė qe po vjedhim tekste e melodi kengesh, hahahhaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 3rd February 2008, 21:55

haha,Albin pasi e kemi vjedhur,po i pergjigjemi:Une do te martoheshaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 4th February 2008, 00:53

Une po mendoj se behet nje varrim madheshtor me shume njeres, te gjithe thone se ishte njeri i mire, pas dy jave ngushllime duhet me mendu me gjet tjetren se vetem nuk jetohet!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 4th February 2008, 03:30

Albin ,shpresoj mos te vdes ,se une sdo te martohesha kurr ,do te mbaja zi ter jeten ,nese do ta doja .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 4th February 2008, 19:57

Jeta nuk e duron zinė anna,do ta mbaja dhimbjen njė kohė,por do tė martohesha!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 29th February 2008, 10:26

HAHA SHABAN QE JU DJEMT SA DASHURONI..JO UN ISHA MERZIT SHUM WALLA SDI QKA KISHA BO ..POR PRAP JETA VAZHDON EDHE SA E IDHET TE JET PRAP DUHET ME VAZHDU ME NJE SHPRES TE VETME SE DOT BASHKOHEM ME AT QE EDU BILE NE TJETREN BOT ME QEN ME AAT ....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 10:37

Larg qofte kjo gje, se humbja e nje njeriu eshte dicka shume e hidhur, madje dhe per dike qe se njeh, kur merr vesh se ka nderruar jete, te vjen keq, dhe jo me per njeriun e zemres. Por them se cdo plage ne zemren e njeriut e sheron koha. Sigurisht qe do ishte me se e dhimbshme, por jeta vazhdon, me apo pa te dashurin dhe heret apo vone njeriu duhet ta mbledhi veten per te perballuar jeten.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 12:10

pas 18 dite dot gjej nje tjeter!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 29th February 2008, 12:12

@Albini shkruajti:pas 18 dite dot gjej nje tjeter!
Po pse pikerisht pas 18 ditesh Albini?Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 12:14

Kush e di se cfare llogarie ka bere Albini... :DShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 12:25

PO Mary, makina i ka 4 goma plus kerkohet me ligj te kete patjeter edhe gomen rezervė, e une nje e kam, sben dot pa e pasur edhe nje rezerve, rezerve e cila pas 18 dite duhet kurorezuar!
hahaahahaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 29th February 2008, 12:48

oreeee Albin po qenke i tmerrshem..po makine je ti??...te dija njeri...me fal per ngaterresen ...hahahaaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th February 2008, 12:51

Po makina ishte shembulli me i thjesht, prandaj ashtu mendova, megjithekete, zoti t'mos e provokon askend ne jete meqe e di se nuk eshte lehte edhe pse jeta duhet vazhduar por si, me apo pa dashuri te re, aty nuk i dihet jetes!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th February 2008, 18:01

une nese do ta doja marrzishte ,nese me vdiste ,asnjiher me nuk do te ekzistonet mashkull ne ket jet ,pas tija sikur edhe per nji minut e jo te martohesha .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 1st March 2008, 16:28

haha shum e paske zemren e fort albini..no comentShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 1st March 2008, 16:29

un walla isha merzit fort..bile isha smu nga dhimbja...sepse shum keq esht me humb nje njeri te dashur,,,larg qoft nga te gjith..Shiko profilin e anėtarit


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi