Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

Share

descriptionOkSi mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
si do te vepronit ne raste te vdekjes se te dashurit apo te dashures ,une mendoj se jeta vazhdon dhe duhet me nji fjal i gjalli me te gjallin dhe i vdekuri me te vdekurin .

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
mos e bene zot,do te vuaja disa kohë,por do të martohesha!

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Po ca jane kto tema kaq te dhimbshme more Anaa.Sdi si do kisha ba Sad

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Sigurisht humbja e personit te zemres te ben te vuash, dhe per momentin nuk e di dhe as qe dua ta mendoj se si do beja.

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
ne kete teme jam pergjegjur ne 2 forume tjera, pra dihet se po i kopjojme te tjeret me tema sikur te ishim kengetarë qe po vjedhim tekste e melodi kengesh, hahahha

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
haha,Albin pasi e kemi vjedhur,po i pergjigjemi:Une do te martohesha

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Une po mendoj se behet nje varrim madheshtor me shume njeres, te gjithe thone se ishte njeri i mire, pas dy jave ngushllime duhet me mendu me gjet tjetren se vetem nuk jetohet!

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Albin ,shpresoj mos te vdes ,se une sdo te martohesha kurr ,do te mbaja zi ter jeten ,nese do ta doja .

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Jeta nuk e duron zinë anna,do ta mbaja dhimbjen një kohë,por do të martohesha!

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
HAHA SHABAN QE JU DJEMT SA DASHURONI..JO UN ISHA MERZIT SHUM WALLA SDI QKA KISHA BO ..POR PRAP JETA VAZHDON EDHE SA E IDHET TE JET PRAP DUHET ME VAZHDU ME NJE SHPRES TE VETME SE DOT BASHKOHEM ME AT QE EDU BILE NE TJETREN BOT ME QEN ME AAT ....

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Larg qofte kjo gje, se humbja e nje njeriu eshte dicka shume e hidhur, madje dhe per dike qe se njeh, kur merr vesh se ka nderruar jete, te vjen keq, dhe jo me per njeriun e zemres. Por them se cdo plage ne zemren e njeriut e sheron koha. Sigurisht qe do ishte me se e dhimbshme, por jeta vazhdon, me apo pa te dashurin dhe heret apo vone njeriu duhet ta mbledhi veten per te perballuar jeten.

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
pas 18 dite dot gjej nje tjeter!

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
@Albini shkruajti:
pas 18 dite dot gjej nje tjeter!
Po pse pikerisht pas 18 ditesh Albini?

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Kush e di se cfare llogarie ka bere Albini... :D

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
PO Mary, makina i ka 4 goma plus kerkohet me ligj te kete patjeter edhe gomen rezervë, e une nje e kam, sben dot pa e pasur edhe nje rezerve, rezerve e cila pas 18 dite duhet kurorezuar!
hahaahaha

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
oreeee Albin po qenke i tmerrshem..po makine je ti??...te dija njeri...me fal per ngaterresen ...hahahaa

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Po makina ishte shembulli me i thjesht, prandaj ashtu mendova, megjithekete, zoti t'mos e provokon askend ne jete meqe e di se nuk eshte lehte edhe pse jeta duhet vazhduar por si, me apo pa dashuri te re, aty nuk i dihet jetes!

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
une nese do ta doja marrzishte ,nese me vdiste ,asnjiher me nuk do te ekzistonet mashkull ne ket jet ,pas tija sikur edhe per nji minut e jo te martohesha .

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
haha shum e paske zemren e fort albini..no coment

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
un walla isha merzit fort..bile isha smu nga dhimbja...sepse shum keq esht me humb nje njeri te dashur,,,larg qoft nga te gjith..

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi