Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 1st March 2008, 16:30

patjeter moj elma, ska me rrejt, ma nmire se drejt nuk ka, ishalla nuk vdes se pas 18 dite duhet me marr tjetren!

por edhe n'deksha une, let martohet edhe ajo! veq kur te takohemi ne boten tjeter pa ja thy eshnat s'e lo!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 1st March 2008, 16:35

haha albini eshtnat ke me ja thy po ajo ik prej teje ntjeter kanton shkon haha srrin afer teje kurt wjen nat dynja ........... PerqeshShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 1st March 2008, 17:29

une flas per veten time kurr martes as mashkull ne ket bot nuk do te kishte ekzitue me .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 9th March 2008, 23:08

OJ ANA SJAM ENJEJTIT MENDIM METY OK JETA PRAP WAZHDON ..DUHET TE JETOHET PAMAR PARASYSH SAKRIFICAT ..Shiko profilin e anėtarit


#25

Musafir

avatar
Vizitor

Posted prej 10th March 2008, 01:50

po te me vdiste e dashura momentalisht ndoshta do mendoja se gjithēka u shua per mua por jeta vazhdon dhe ka plot vajza ashtu si ka edhe plot djem ,,,,,,,,,

avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 01:54

une do te skarifikoja ,dhe cdo jav lule tek vorri do ti gjoja aj do te mbeste idoli ime .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 10th March 2008, 01:55

une do j a shkruaja nga nje poezi cdo jave ndersa kenget do tia kendoj e dashura e ardhshmeShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 10th March 2008, 01:56

une do ti kendoja tek vorri edhe nuk do te rrija ne pc ketu me ju por do ta shoqeroja deri ne mes nate aty pran varrit te tije .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 07:43

sdo ndjehesha mir per nje far kohe tgjat sbesoj se do dashuroja askend SmileShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th April 2016, 22:13

*
POPULAR

Une them vetem kete: Lutem te mos provoheni me kete humbje Sad
Gjeja e vetme qe duhet ruajtur eshte qe njeriu mos te bije ne depresion,nuk mendoj qe mund te pajtohem me humbjen por gjithemone do e kujtoj me nje mendje te shendosh....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 24th May 2016, 19:49

Nuk do te ndjehesha mir, e besoj se per nje koh te gjat sdo mundja ta harroja dotShiko profilin e anėtarit


#32

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi