Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

Share

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
patjeter moj elma, ska me rrejt, ma nmire se drejt nuk ka, ishalla nuk vdes se pas 18 dite duhet me marr tjetren!

por edhe n'deksha une, let martohet edhe ajo! veq kur te takohemi ne boten tjeter pa ja thy eshnat s'e lo!!

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
haha albini eshtnat ke me ja thy po ajo ik prej teje ntjeter kanton shkon haha srrin afer teje kurt wjen nat dynja ........... Perqesh

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
une flas per veten time kurr martes as mashkull ne ket bot nuk do te kishte ekzitue me .

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
OJ ANA SJAM ENJEJTIT MENDIM METY OK JETA PRAP WAZHDON ..DUHET TE JETOHET PAMAR PARASYSH SAKRIFICAT ..

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
po te me vdiste e dashura momentalisht ndoshta do mendoja se gjithçka u shua per mua por jeta vazhdon dhe ka plot vajza ashtu si ka edhe plot djem ,,,,,,,,,

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
une do te skarifikoja ,dhe cdo jav lule tek vorri do ti gjoja aj do te mbeste idoli ime .

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
une do j a shkruaja nga nje poezi cdo jave ndersa kenget do tia kendoj e dashura e ardhshme

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
une do ti kendoja tek vorri edhe nuk do te rrija ne pc ketu me ju por do ta shoqeroja deri ne mes nate aty pran varrit te tije .

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
sdo ndjehesha mir per nje far kohe tgjat sbesoj se do dashuroja askend Smile

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Une them vetem kete: Lutem te mos provoheni me kete humbje Sad
Gjeja e vetme qe duhet ruajtur eshte qe njeriu mos te bije ne depresion,nuk mendoj qe mund te pajtohem me humbjen por gjithemone do e kujtoj me nje mendje te shendosh....

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Nuk do te ndjehesha mir, e besoj se per nje koh te gjat sdo mundja ta harroja dot

descriptionOkRe: Si mendoni nese ju vdes e dashura apo i dashuri cka do te be

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi