Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

descriptionCfare mendoni per shprehjen?

more_horiz
Cili eshte komenti juaj rreth kesaj thenie :

" Jeta e njeriut mbetet e zbrazet nese nuk shpenzohet per ato qellime qe i japin kuptim asaj"


Pres mendimet tuaja..!

Respekte!

descriptionRe: Cfare mendoni per shprehjen?

more_horiz
mendoj se ka nje kuptim te tille qe njeriu duhet te beje gjera me vlere ne jete, gjera te dobishme per shoqerine dhe per veten e tij sidomos, ne menyre qe te lere gjurme ne jete....dhe nese nuk ben gjera qe me te vertete i vlejne vetes se tij, nese ai nuk arrin ta mbushi jeten me gjera te bukura dhe tamam te dobishme atehere ajo mbetet e zbrazet....qellimi i vetem qe njeriu meson, studjon dhe punon ne jete eshte qe ti jape nje kuptim jetes se tij, dhe kjo eshte dicka me vlere, dicka qe e mbush jeten e enjeriut dhe e ben te ndihet i kenaqur nga ajo pasi ka arritur te kete nje pozicion ne shoqeri....

descriptionRe: Cfare mendoni per shprehjen?

more_horiz
@XgirlX shkruajti:
Cili eshte komenti juaj rreth kesaj thenie :

" Jeta e njeriut mbetet e zbrazet nese nuk shpenzohet per ato qellime qe i japin kuptim asaj"


Pres mendimet tuaja..!

Respekte!
Jeta është misterioze, e papërcaktueshme, por me cilësi që mund të njihen.

descriptionRe: Cfare mendoni per shprehjen?

more_horiz
XgirlX shkruajti:
Cili eshte komenti juaj rreth kesaj thenie :

" Jeta e njeriut mbetet e zbrazet nese nuk shpenzohet per ato qellime qe i japin kuptim asaj"

Pres mendimet tuaja..!
gjihere ne jet mbetet dicka e parealizuar ose e pathen ,keshtu jeta zhepnzohet por njeriu mundohet sa te jetoj dicka te bej per veten e vet per familjen per shoqerin edhe per atdheun ,por asnjiher nuk besoj se cdo njeri mbetet krejtesiht i knaqur me jetn .ne jet mbetet gjitheher dicka e parealizuare ,

descriptionRe: Cfare mendoni per shprehjen?

more_horiz
une mendoj se do te thote se jeta e nje personi ngelet kot ,boshe nqs nuk e mbush me gjera qe te bejne me te vertete te jetosh.me dashuri ne radhe te pare!!!!!!!!!!

descriptionRe: Cfare mendoni per shprehjen?

more_horiz
Une mendoj se nuk ka nevoje per koment.
Shprehje shume e sakte dhe e perkryer,qe jep edhe vet pergjigjen brenda saj.Keshtu qe edhe une si Nard nuk di se cfare komenti duhet te bej.
Nje pyetje doja te beja.
Kush e ka shprehur kete thenie filozofoke?

descriptionRe: Cfare mendoni per shprehjen?

more_horiz
Nese nuk e jetojm ashtu sic duhet ta shpenzojm kohen me njerez qe ja vlen 
Besoj se kte kuptim ka

descriptionRe: Cfare mendoni per shprehjen?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi