Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare mendoni per shprehjen?

Share

avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 24th March 2008, 00:10

Cili eshte komenti juaj rreth kesaj thenie :

" Jeta e njeriut mbetet e zbrazet nese nuk shpenzohet per ato qellime qe i japin kuptim asaj"


Pres mendimet tuaja..!

Respekte!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 24th March 2008, 00:41

mendoj se ka nje kuptim te tille qe njeriu duhet te beje gjera me vlere ne jete, gjera te dobishme per shoqerine dhe per veten e tij sidomos, ne menyre qe te lere gjurme ne jete....dhe nese nuk ben gjera qe me te vertete i vlejne vetes se tij, nese ai nuk arrin ta mbushi jeten me gjera te bukura dhe tamam te dobishme atehere ajo mbetet e zbrazet....qellimi i vetem qe njeriu meson, studjon dhe punon ne jete eshte qe ti jape nje kuptim jetes se tij, dhe kjo eshte dicka me vlere, dicka qe e mbush jeten e enjeriut dhe e ben te ndihet i kenaqur nga ajo pasi ka arritur te kete nje pozicion ne shoqeri....Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 24th March 2008, 01:03

@XgirlX shkruajti:Cili eshte komenti juaj rreth kesaj thenie :

" Jeta e njeriut mbetet e zbrazet nese nuk shpenzohet per ato qellime qe i japin kuptim asaj"


Pres mendimet tuaja..!

Respekte!
Jeta ėshtė misterioze, e papėrcaktueshme, por me cilėsi qė mund tė njihen.Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th March 2008, 02:05

XgirlX shkruajti:
Cili eshte komenti juaj rreth kesaj thenie :

" Jeta e njeriut mbetet e zbrazet nese nuk shpenzohet per ato qellime qe i japin kuptim asaj"

Pres mendimet tuaja..!
gjihere ne jet mbetet dicka e parealizuar ose e pathen ,keshtu jeta zhepnzohet por njeriu mundohet sa te jetoj dicka te bej per veten e vet per familjen per shoqerin edhe per atdheun ,por asnjiher nuk besoj se cdo njeri mbetet krejtesiht i knaqur me jetn .ne jet mbetet gjitheher dicka e parealizuare ,Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 1st April 2008, 12:23

une mendoj se do te thote se jeta e nje personi ngelet kot ,boshe nqs nuk e mbush me gjera qe te bejne me te vertete te jetosh.me dashuri ne radhe te pare!!!!!!!!!!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 1st April 2008, 19:25

Une mendoj se nuk ka nevoje per koment.
Shprehje shume e sakte dhe e perkryer,qe jep edhe vet pergjigjen brenda saj.Keshtu qe edhe une si Nard nuk di se cfare komenti duhet te bej.
Nje pyetje doja te beja.
Kush e ka shprehur kete thenie filozofoke?Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 07:36

Nese nuk e jetojm ashtu sic duhet ta shpenzojm kohen me njerez qe ja vlen 
Besoj se kte kuptim kaShiko profilin e anėtarit


#8

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 1)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi