Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Share

pollC'fare mendimi keni mbi abortin, jeni kunder apo pro. Edhe perse?

Pro
0
0%
Kunder
3
75%
Abstenim
1
25%
Totali i votave:
4

descriptionVazhdon C'fare mendimi keni mbi abortin, jeni kunder apo pro. Edhe perse?

more_horiz
C'fare mendimi keni mbi abortin, jeni kunder apo pro. Edhe perse?

descriptionVazhdonRe: C'fare mendimi keni mbi abortin, jeni kunder apo pro. Edhe perse?

more_horiz
Vetëm nëse rrezikohet shëndeti i nënës, apo është vërtetuar që fëmija që do të lindet nuk ka zhvillim normal.
Përndryshe jam kundër abortit.

descriptionVazhdonRe: C'fare mendimi keni mbi abortin, jeni kunder apo pro. Edhe perse?

more_horiz
Ne keto kohra kur vetedijsimi i popullates eshte ne nivelin e duhur,mbrojtja nga te dy palet do te ishte opcioni me i lakmuar dhe i drejt....( pasi nuk eshte fajtore vetem femra per nje shtatzani te pa deshiruar) Jame kunder abortit,perveq ato dy shkaqeve qe postuesi lart i ceku.....

descriptionVazhdonRe: C'fare mendimi keni mbi abortin, jeni kunder apo pro. Edhe perse?

more_horiz
shendet   i  nene    ka  dobi   edhe   femiu  sapo  lindur

descriptionVazhdonRe: C'fare mendimi keni mbi abortin, jeni kunder apo pro. Edhe perse?

more_horiz
kunder, pasi esht gjynaf qe abortosh nje krijes qe ska faj per asgje Smile

descriptionVazhdonRe: C'fare mendimi keni mbi abortin, jeni kunder apo pro. Edhe perse?

more_horiz
As pro e as kunder...

descriptionVazhdonRe: C'fare mendimi keni mbi abortin, jeni kunder apo pro. Edhe perse?

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi