Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Cfare do te donit te ishit.

Share

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 24th March 2008, 21:31

Edhe tani me kujtohet sikur te ishte dje.kur isha i vogel me pyesnin
Cfare do te behesh kur te rritesh?
U rrita dhe..
Cfare jam?(ose per cfare studjoj?)
cfare do te donit te ishit?(cfare do te donit te studjonit?)

Kush ka deshire mund te pergjigjet
Ju ftoj te gjitheve te merrni pjeseShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 24th March 2008, 21:34

do te doje te qendroj kjo qe jam edhe sode .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 24th March 2008, 21:38

Thjesht kjo qe jam sot...as me shume e as me pak....

P.S. Nardi mendoj se duhet te ishit pergjigjur dhe vete. Laughing LaughingShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 24th March 2008, 21:43

po mos te isha kjo qe jam sod ,po te me pyeste dikush qe ne embrion do te kisha deshire te isha djal .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 24th March 2008, 21:54

Kur isha i vogel dhe me pyesnin se cdo te behesh,pergjigjesha mesues.
Mamaja thoshte jo do te behesh doktor
Babai thoshte gjinekolog
Ne te vertete u bera inxhinjer mekanik.
Deshira ime si mesues "u realizua"
sepse dhashe mesim dy vite ne gjimnaz dhe te them te drejten u kenaqa
Punoj si mekanik ,por te them te drejten tani qe i shikoj gjerat me ndryshe,mamaja ime kishte te drejte.Doktor duhej te behesha.
Doktor mekanik qe te merrja celesat dhe te operoja sistemin e kalbur ne shqiperi dhe te vija te gjitha pjese te reja Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 24th March 2008, 21:56

Me mire qe sje bere doktorr se i kishe bere konkurencė Sales hahaahahaha

kisha deshirė te jam artist...isha edhe i tillė por sot nuk jam! Sad !Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 24th March 2008, 23:45

kisha deshire te jem djal ,dhe kisha ber shum ndryshmime ne shoqeri ne jet edhe ne poltike haha.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 25th March 2008, 14:43

Do te doja dhe une te kisha lindur djale,megjithate dhe keshtu jam e lumtur.Tani po teme binte ne dore llampa e Aladinit sdo merzitesha.Per momentin deshiroj te behem financiere(gje shume e realizueshme),me me largpamesi do te doja te meresha me politike(do me duhet te stervitem me shume ne artin e te genjyerit) por dhe kjo eshte e realizueshme.Ndersa kur isha e vogel doja te merresha me karate(pak si veshtire!!!)Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 25th March 2008, 18:33

angel ,nuk eshte von per te mesuar per te genjyer ,por nuk eshte von edhe te behesh poltikane ,keshtu qe je ne perspektiv per te ardhmen ,

edhe pse djal nuk linda dhe deshira nuk mu plotsue ,mendoj te jem kjo gje jam ,te kontriboj tek femijet e mije edhe tek niprit qe do me vijn ,te behem nji edukatore e mire .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Fillestar
Fillestar

Posted prej 25th March 2008, 21:07

Pershendetje per temen Nardlushnja!

Personalisht kur isha e vogel me thoshin prinderit dhe gjyshja: U rritc dhe u befsh doktoresh affraid , ndersa mua me pelqente piktura dhe mendoja per pikturiste...pasi vajta ne gjimnas u hasa me vizatimin teknik i cili me pelqeu jasht mase! Dhe mendoja te studjoja per arqitekte ne zanatin te cilin ka mbaruar dhe im ate.
Kur erdhi momenti per te zgjedhur pas liceut...prinderit me ndryshuan mendimin per dege te mjekesis. Ne vitin e pare nuk me pelqente te jem e sinqerte, pasi hyra ne thelb...fillova te pasjonohesha pas kesaj dege dhe gjithcka qe ka te beje me shendetin. Sot qe jam ne nje moshe madhore dhe i shoh preferencat e mia me qarte...nuk pendohem qe ndoqa kete dege dhe do deshiroja te vazhdoj dhe me teje per te hapur orizontet sa me shume mbi mjekesin.

Ne jeten time sot me shume se kurr nuk do ndryshoja asgje, duke nisur nga famila qe me solli ne jete, nga rrethi shoqeror qe u rita dhe deri ne pranimin e vetvetes, te karakterit tim.

Te gjitha keto me falin mjaft lumturi! Pasi kam kuptuar qe te jesh i/e lumtur eshte mjaft e thjeshte, mjafton te shohesh jeten nga kendveshtrimi pozitiv! Shumica prej ne kerkojne lumturine ne drejtime te gabuara duke e bere jeten e tyre sa me te veshtire!Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 29th March 2008, 20:40

nuk e di ndoshta arkitekteShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 29th March 2008, 21:10

do te rrije kjo qe jam .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 29th March 2008, 21:13

une se preferoj te isha dikush tjeter e dua veten ashtu si jamShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 29th March 2008, 23:07

Kur isha e vogel e kisha enderr mjekesine..tani kam endrra te tjera

shpresoj te me realizohen..eshte akoma shume shpejt per te folur per te ardhmenShiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 30th March 2008, 00:51

skam endrra te jem dikushi ,me duket sikur mendoj vetem te rrij kejo qe jam.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 2nd April 2008, 18:54

Ky qe jamShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 2nd April 2008, 22:49

Dhe keshtu s'jam keq... Shkel syrinShiko profilin e anėtarit


avatar

Posted prej 10th February 2016, 08:51

Thjesht kjo qe jamShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 10th February 2016, 23:04

Nuk do ndryshoja....Shiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 10th February 2016, 23:11

Skenderbe...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


#21

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 1 e 3)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi