Forumi Zeri YT! » Mė pranė njėri tjetrit » Diskutime shoqėrore »
Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 25th March 2008, 12:42

kuptovaShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 25th March 2008, 18:37

per mua eshte jashte ligjore te birsosh femije te ket dy baba e asnji nen ,cfar do ti thuesh atij femije kur te rritet te pyes ku e kam mamin ,si do ti pergjigjet ,ky baba i cili ,pranoj te birsoj femije ,ku do ta gjej ate forc te ja thoje nji te vertet ,nuk pajtohem me keto ligje qe dolen ,dhe po i jetojm edhe ne ,por ne fund kjo eshte liria e njeriut te bej cfar te doje ,po jetojm ne shekullin e degjenerimit .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 26th March 2008, 00:19

Jam kunder ketyre lidhjeve..keshtu qe nuk mund te jem kurrsesi pro biresimit te femijve nga keta individe..Mbi cbaza do formohej ky femije ?? Ku do e merrte edukaten ? Ku do formonte personalitetin e tij ?

Eshte absurde te biresojne femije homoseksualet!Shiko profilin e anėtarit http://albo-youth.gooforum.com


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 26th March 2008, 17:42

ne menyren kategorike jam kunder ,ketij birsimi nga dy hoimoseksual,te ken femije .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th March 2008, 20:39

kjo i ngjane egjres qe prishė grurinShiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 27th March 2008, 21:37

S'jam aspak dakort...femija ka nevoje se sben per nje nene dhe nje baba...Shiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 3rd March 2016, 07:41

Nuk besoj se femija do ndihejmir nga femijet e tjer tcilet e paragjykojnShiko profilin e anėtarit


#28

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi