Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

Share

descriptionRe: Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

more_horiz
kuptova

descriptionRe: Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

more_horiz
per mua eshte jashte ligjore te birsosh femije te ket dy baba e asnji nen ,cfar do ti thuesh atij femije kur te rritet te pyes ku e kam mamin ,si do ti pergjigjet ,ky baba i cili ,pranoj te birsoj femije ,ku do ta gjej ate forc te ja thoje nji te vertet ,nuk pajtohem me keto ligje qe dolen ,dhe po i jetojm edhe ne ,por ne fund kjo eshte liria e njeriut te bej cfar te doje ,po jetojm ne shekullin e degjenerimit .

descriptionRe: Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

more_horiz
Jam kunder ketyre lidhjeve..keshtu qe nuk mund te jem kurrsesi pro biresimit te femijve nga keta individe..Mbi cbaza do formohej ky femije ?? Ku do e merrte edukaten ? Ku do formonte personalitetin e tij ?

Eshte absurde te biresojne femije homoseksualet!

descriptionRe: Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

more_horiz
ne menyren kategorike jam kunder ,ketij birsimi nga dy hoimoseksual,te ken femije .

descriptionRe: Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

more_horiz
kjo i ngjane egjres qe prishë grurin

descriptionRe: Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

more_horiz
S'jam aspak dakort...femija ka nevoje se sben per nje nene dhe nje baba...

descriptionRe: Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

more_horiz
Nuk besoj se femija do ndihejmir nga femijet e tjer tcilet e paragjykojn

descriptionRe: Nje femije ,2 baballare dhe asnje nene...

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi