Forumi Zeri YT! » Argėtim - Humor » Nė kėrkim tė romancės »
Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

Share

Shko tek faqja : Previous  1, 2

+ Pėrgjigju Diskutimit

avatar
Anėtar i vlerėsuar
Anėtar i vlerėsuar

Posted prej 26th March 2008, 21:02

kjo nuk eshte per te dyshuar,dashuria nuk njeh moshe,dhe une njoh raste te shumeta qe femra te jete me e vjeter se mashkulli disa vite,por qe dashuria i ka lidhe.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar i rregullt
Anėtar i rregullt

Posted prej 27th March 2008, 01:24

Ti ket mashkulli +10 vjet e kishim pranue por femraa ..... veq dashnia i mbullon te gjithaa..Shiko profilin e anėtarit http://security.team-forum.net


avatar
Anėtar i mirėnjohur
Anėtar i mirėnjohur

Posted prej 27th March 2008, 17:36

kjo lidhje eshte e paqendruer ,nuk mund te jet lidhje e cila sjell lumturi ne familje .me kohen eshte nji lidhje e deshtuare .Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv

Posted prej 20th April 2008, 22:15

munt te theme se: dashuria nuk njeh mosheShiko profilin e anėtarit


avatar
Administrator
Administrator

Posted prej 22nd April 2008, 20:06

[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:munt te theme se: dashuria nuk njeh moshe
Plotesisht dakort me ty alesiaShiko profilin e anėtarit http://www.zeriyt.net/


avatar
Anėtar i vjetėr
Anėtar i vjetėr

Posted prej 24th April 2008, 23:37

....Pak e veshtire,ndoshta dashuri e perkohshme por asgje me shume.
Do te ishte shume ideale perralla e dashurise qe s'njeh moshe e kufij.Ne jeten reale gjerat s'ndodhin keshtu,ndoshta kane ndonje interes te forte.Shiko profilin e anėtarit


avatar
Anėtar elitė
Anėtar elitė

Posted prej 19th March 2016, 08:56

Thon se dashuria snjeh mosg,m por esht pak turp qe vajza tjet me e madhe se djali, kurse anasjelltas nuk para perben problem shum SmileShiko profilin e anėtarit


#28

Sponsored content


Posted

Mesazh (Faqja 2 e 2)

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi