Forumi Zeri YT!identifikimi

Zeri i çdo shqiptari ne internet


Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

Share

descriptionRe: Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

more_horiz
kjo nuk eshte per te dyshuar,dashuria nuk njeh moshe,dhe une njoh raste te shumeta qe femra te jete me e vjeter se mashkulli disa vite,por qe dashuria i ka lidhe.

descriptionRe: Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

more_horiz
Ti ket mashkulli +10 vjet e kishim pranue por femraa ..... veq dashnia i mbullon te gjithaa..

descriptionRe: Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

more_horiz
kjo lidhje eshte e paqendruer ,nuk mund te jet lidhje e cila sjell lumturi ne familje .me kohen eshte nji lidhje e deshtuare .

descriptionRe: Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

more_horiz
munt te theme se: dashuria nuk njeh moshe

descriptionRe: Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this link.] shkruajti:
munt te theme se: dashuria nuk njeh moshe
Plotesisht dakort me ty alesia

descriptionRe: Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

more_horiz
....Pak e veshtire,ndoshta dashuri e perkohshme por asgje me shume.
Do te ishte shume ideale perralla e dashurise qe s'njeh moshe e kufij.Ne jeten reale gjerat s'ndodhin keshtu,ndoshta kane ndonje interes te forte.

descriptionRe: Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

more_horiz
Thon se dashuria snjeh mosg,m por esht pak turp qe vajza tjet me e madhe se djali, kurse anasjelltas nuk para perben problem shum Smile

descriptionRe: Si mendoni per nje lidhje nepermjet nje djali 20-vjecar dhe nje vajze 30-vjecare ??

more_horiz
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi